UWAGA!

Joga z MOSiR-em w każdy wtorkowy wieczór

 
Elbląg, Joga z MOSiR-em w każdy wtorkowy wieczór

Joga stała się w ostatnich latach niezwykle popularna. Charakter ćwiczeń i przede wszystkim ich efekty sprawiają, że coraz więcej osób wybiera tę formę aktywnego spędzania czasu. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na pierwsze zajęcia jogi w ramach akcji Aktywuj się z MOSiR-em we wtorek o godz. 19.

Vinyasa Yoga jest energetyczną formą jogi, podczas której płynnie przechodzi się między pozycjami. Ważnym elementem jest zsynchronizowanie ruchu z oddechem. Dzięki jodze stajemy się silniejsi i bardziej elastyczni. Ponadto, polepsza się nasza równowaga zarówno psychiczna, jak i fizyczna, zwiększamy także świadomość swojego ciała.

– Vinyasa Yoga jest przeznaczona dla wszystkich – mówi Agata Derebecka, instruktorka jogi, która będzie prowadziła te zajęcia w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. – Każdy ćwiczy według swoich aktualnych możliwości i potrzeb.

Zajęcia z Vinyasy wymagają koncentracji, skupienia na danym momencie, wdechach i wydechach. Dzięki temu system nerwowy uspokaja się, a my lepiej radzimy sobie ze stresem na co dzień.

– Zajęcia będą odbywały się we wtorki o godzinie 19 w sali fitness w budynku krytego lodowiska Helena przy ulicy Karowej 1 – informuje Natalia Szrama, specjalista ds. marketingu i reklamy MOSiR. – Proponujemy zabrać ze sobą maty, choć w razie potrzeby będzie można skorzystać z mat na sali.

Zajęcia poprowadzi Agata Derebecka, certyfikowany międzynarodowy instruktor jogi Hatha/Vinyasa RYT 200h Yoga Alliance. Koszt uczestnictwa w zajęciach Jogi to 10 zł od osoby. Liczba miejsc ograniczona. Bilety można nabywać tuż przed zajęciami w kasie lodowiska. Więcej informacji na stronie MOSiR.

MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Joga nie jest dla wszystkich, ja osobiście bardzo chciałbym, ale gdy widzę taką na przykład pozycję to niestety, nie mogę w ten sposób poradzić sobie z kregosłupem przede wszystkim, po prostu tak nie usiądę
  • Trzeba zacząć od początku, od najprostszych asan, są różne pomoce, np. klocki do nauki siadu w lotosie, naprawdę można dużo wyciągnąć ze swojego ciała :) a znikające bóle kręgosłupa są w gratisie :)
  • Liczba miejsc ograniczona, ale bilety można nabywać. .. tuż przed zajęciami? Marketing i reklama zamieniona w ilość czy w jakość? Łapanka. ..
Reklama