UWAGA!

Juwenalia 2009 na sportowo

Elbląg, Aleksander Misiewicz
Aleksander Misiewicz (fot. M).

Tegoroczne święto studentów, jakim są tradycyjne Juwenalia, upłynie pod znakiem różnorodnych zawodów sportowych - informuje Aleksander Misiewicz, prezes Uczelnianego AZS Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. - Przygotowaliśmy wiele propozycji w kilku dyscyplinach sportowych.

- Sportowym wydarzeniem, już w środę 13 maja, będzie akademicki turniej piłki nożnej o Puchar JM Rektora PWSZ z udziałem reprezentacji PWSZ, absolwentów PWSZ, Szkoły Wyższej im. Jańskiego, Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej i Seminarium Duchownego - wymienia Aleksander Misiewicz. - Turniej rozpocznie się o godz. 11 na sztucznej nawierzchni boiska przy IV LO. W czwartek 14 maja zapraszam do hali sportowej CK Światowid, gdzie o godz. 18.30 rozegrany będzie mecz piłki siatkowej pomiędzy pracownikami naszej uczelni i sekcją kobiet KU AZS. W zależności od warunków atmosferycznych, w piątek 15 maja o godz. 18 w hali sportowej lub na boisku IV LO rozegrany zostanie mecz piłki nożnej pracownicy PWSZ - Studenci. W sobotę w Bażantarni odbędą się Mistrzostwa PWSZ w marszach na orientację, natomiast w poniedziałek 18 maja w hali CK Światowid rozegrany zostanie turniej siatkówki o Puchar Dyrektora Instytutu Ekonomicznego, w którym zmierzą się reprezentacje II Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Ekonomicznych i naszej uczelni. We wtorek 19 maja areną imprez sportowych będzie hala Centrum Sportu i Biznesu. O Puchar Kanclerza w turnieju piłki nożnej zagrają reprezentacje instytutów uczelni oraz zaproszone zespoły z klasy akademickiej I LO i ZSE. Rozegrany zostanie też mecz pomiędzy pracownikami PWSZ i ZSE. Sportowe emocje Juwenaliów zakończą się w sobotę 23 maja w hali Światowida, a będą to mecz koszykówki studentów z absolwentami oraz siatkarski pojedynek absolwentów PWSZ z KU AZS PWSZ - informuje prezes.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • rzeczywiście fantastyczne atrakcje sportowe dla przeciętnego studenta! Raczej większość wolałaby sama w tym uczestniczyć, np. turniej miedzy poszczególnymi kierunkami. A tak będziemy oglądać jak grają księża. .. atrakcja; /
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    pwsz_budownictwo(2009-05-12)
Reklama