UWAGA!

Już wkrótce Mistrzostwa Polski

Elbląg, Już wkrótce Mistrzostwa Polski

Już za niecały miesiąc w Elblągu będziemy mogli oglądać taneczne zmagania na mistrzowskim poziomie. Uczestnicy turnieju mają o co walczyć, bo tytuł Mistrza Polski upoważnia do reprezentowania naszego kraju na arenie międzynarodowej. Warto już zaopatrzyć się w bilety, jeszcze do 15 lutego trwa promocja dla elblążan.

Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego oraz Federacji Tańca Sportowego odbędą się 22 i 23 lutego w Elblągu. Dwudniowa impreza taneczna przyciągnie do Elbląga najlepszych tancerzy, znakomitych sędziów, trenerów i publiczność. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” organizuje je już po raz czwarty, poprzednie odbywały się tu w roku 2000, 2008 i 2011. To zawody, na których będzie można zobaczyć najlepsze polskie pary taneczne, walczące o tytuły w stylu standardowym.
       Pary będą startować w sześciu kategoriach: 16-18 Mistrzostwa Polski Standard, Powyżej 15 Mistrzostwa Polski Standard, 14-15 Mistrzostwa Polski Latin, w po raz pierwszy wprowadzonej na Mistrzostwach Polski kategorii 16-20 (Under 21) Mistrzostwa Polski Standard. Nie zabraknie również seniorów, będą tańczyć w kategoriach: Powyżej 34 Mistrzostwa Polski Standard, Powyżej 45 Mistrzostwa Polski Standard. W trakcie gali, w przerwach pomiędzy kategoriami, nie zabraknie również pokazów artystycznych.
       – Pierwsze pary już zaczęły się zgłaszać, oczekujemy jednak, że najwięcej zgłoszeń pojawi się na początku lutego – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor CSE „Światowid”. – To najważniejsze taneczne zmagania, w których oprócz tytułu Mistrza Polski tancerze zdobywają możliwość reprezentowania naszego kraju na arenie międzynarodowej.
       Można kupować bilety promocyjne na Mistrzostwa Polski, bilety te są do nabycia jedynie w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. Bilet do stolika kosztuje 80 zł, a na trybuny 20 zł. Promocja trwa do 15 lutego.
       Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego oraz Federacji Tańca Sportowego, 22 - 23 lutego, hala CSB przy ul. Grunwaldzkiej 135. Sprzedaż i rezerwacja: 55 611 20 68, 76 oraz internetowo na stronie: swiatowid.elblag.pl/pl/rezerwacja-on-line/.
       Patronat medialny nad Mistrzostwami Polski objęli: TVP Olsztyn, Gazeta Olsztyńska, Orientacja.pl, Portal Kulturalny Warmii i Mazur eŚwiatowid.pl, Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl, Telewizja Elbląska, Dziennik Elbląski, Nasz Elbląg, Radio Eska Elbląg.
      
       Program imprezy
      

       sobota 22 lutego
       Eliminacje:
       Młodzież ST, godz. 14
       Dorośli ST, godz. 15
       Gala wieczorna:
       Młodzież ST (1/2 finału), godz. 19
       Dorośli ST (1/4 finału)
      
       niedziela, 23 lutego
       Eliminacje:
       Juniorzy Starsi LA, godz. 11
       Młodzież Starsza ST, godz. 11.45
       Seniorzy I, II ST, godz. 15
       Gala wieczorna:
       Juniorzy Starsi LA (1/2 finału), godz. 18
       Młodzież Starsza ST (1/2 finału)
       Seniorzy I, II ST (finał)
      
      
Patronat medialny nad Mistrzostwami Polski objęła Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl.

      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama