UWAGA!

Już wkrótce XII „Żuławski” Ogólnopolski Mityng (brydż sportowy)

 Elbląg, Już wkrótce XII „Żuławski” Ogólnopolski Mityng  (brydż sportowy)
Fot. P. S.

W dniach 20-22 lutego Elbląg stanie się brydżową stolicą Polski. W hotelu „Gromada” rozegrany zostanie XII „Żuławski” Ogólnopolski Mityng Brydża Sportowego im. arcymistrza międzynarodowego Mirosława Wołka. Patronat nad mityngiem objął Jacek Protas, marszałek Warmii i Mazur, a do Elbląga przyjedzie kilkuset brydżystów z kraju i zagranicy.

Elbląski mityng otwiera tegoroczny cykl 13 turniejów w 10. edycji Grand Prix Polski Par. Organizatorem gigantycznego turnieju jest Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego, a sponsorem strategicznym Grupa Lotos. Udział w elbląskim mityngu awizują przede wszystkim pary brydżowe z Polski, ale wezmą w nim udział również brydżyści z Rosji, Łotwy, Litwy, Niemiec, Szwecji i Czech. Pula nagród dla uczestników elbląskich turniejów to 35 tys. zł.
     Sportowa rywalizacja brydżystów rozpocznie się w piątek 20 lutego od I Mityngowego Turnieju Par na Impy (CAVENDISH) o puchar posła Witolda Gintowt-Dziewałtowskiego. W sobotę 21 lutego rozegrany zostanie turniej główny o Grand Prix Polski Par 2009 o puchar posła Leonarda Krasulskiego, natomiast w niedzielę 22 lutego - III Mityngowy Turniej Par na MAXY o puchar senatora Stanisława Gorczycy. Wszystkie turnieje będą rozgrywane w sali „Pod arkadami” w hotelu „Gromada”.
M

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama