UWAGA!

Kadra Warmii i Mazur najlepsza (siatkówka)

Warmia i Mazury górą! Nasza siatkarska reprezentacja kadetek wygrała towarzyski turniej w Bornem Sulinowie. Indywidualną nagrodę dla najwszechstronniejszej zawodniczki turnieju otrzymała elblążanka Asia Wołosz.

To był ostatni poważny sprawdzian przygotowującej się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Iławie kadry naszego województwa. Kadra przygotowywana w tym sezonie przez trenera MKS Truso Andrzeja Jewniewicza miała okazję do ostatnich treningów w hali i w siłowni oraz z odnowy biologicznej w saunie i na basenie. A w chwilach wolnych dziewczęta intensywnie się uczyły, bo przed nimi testy gimnazjalne, a zaraz po nich finał wyjazd na finały.
     Siatkarki z Warmii i Mazur rozegrały w Bornem Sulinowie pięć spotkań - jeden przegrały, a w czterech nie miały sobie równych. Oto wyniki meczów: z kadrą woj. łódzkiego 1:2, z OPP Powiat Kołobrzeg 2:0, z Libero Wałcz 2:0, z UKS 179 Wałcz 2:0, z kadrą woj. zachodniopomorskiego 2:0.
     Trener Jewniewicz jest zadowolony z występu swoich dziewcząt. Ma tylko żal o przegrany mecz, w którym nasze najpierw zdecydowanie wygrały seta, by potem kompletnie się zdekoncentrować i oddać kolejne dwie partie. - Jeśli chcemy wygrać naszą grupę eliminacyjną, taka sytuacja nie może się powtórzyć. A przeciwnicy - zakładam - będą silniejsi.
     Kadra województwa warmińsko-mazurskiego w grupie eliminacyjnej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży zagra z reprezentacjami województw: pomorskiego, kujawsko- pomorskiego i lubelskiego. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w siatkówce rozpocznie się już 30 kwietnia.
     
Mira Stankiewicz – Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama