UWAGA!

Klasy Mistrzostwa Sportowego wracają na parkiet

 
Elbląg, Klasy Mistrzostwa Sportowego wracają na parkiet
fot. nadesłana

Dzieci wracają na zajęcia taneczne realizowane w ramach Klas Mistrzostwa Sportowego - przedsięwzięcia skierowanego do uczniów dwóch elbląskich szkół podstawowych – SP 12 i SP 23, w ramach, którego uczniowie kontynuują naukę tańca towarzyskiego w szkole.

- W zajęciach udział biorą uczniowie, którzy najpierw uczestniczyli w projekcie Elbląska Liga Tańca, realizowanym w 2012 roku, a następnie od marca 2013 w zadaniu Klasa Mistrzostwa Sportowego - tłumaczą organizatorzy. – Wraz z nowym rokiem szkolnym nadal będziemy dla nich prowadzić zajęcia w szkołach z zakresu tańca standardowego i latynoamerykańskiego. Teraz jednak zakładamy treningi intensywniejsze i trudniejsze. Dzieci uczą się bardziej skomplikowanych kroków i figur oraz nowych tańców.
       Zajęcia prowadzą instruktorzy i jednocześnie tancerze Formacji LOTOS-Jantar. Projekt przewiduje realizację zajęć do końca roku kalendarzowego.
       - Treningi Klas Mistrzostwa Sportowego są przeprowadzane pod kątem przygotowań do startów w zawodach i ukształtowaniu przyszłych par sportowych – mówi Alicja Minkiewicz, instruktor w SP 23. - A po zakończeniu projektu uczestnicy będą mogli przejść do Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar” i kontynuować taneczną karierę.
      
Zajęcia Klas Mistrzostwa Sportowego odbywają się w ramach projektu „Poprzez pasję do Mistrzostwa”, realizowanego przy wsparciu Prezydenta Elbląga.
Zyta Wrzos
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama