UWAGA!

Kocioł Power nie do zatrzymania

 
Elbląg, Kocioł Power nie do zatrzymania
fot. MOSiR

W drugim wakacyjnym turnieju Trio-Basket rozegranym na „Orliku” przy Zespole Szkół nr 1 na ul. Korczaka do rywalizacji stanęło 12. zespołów w trzech kategoriach. W kategorii Open nie do zatrzymania był zespół „Kocioł Power”, którego zawodnicy wygrali wszystkie spotkania z dwucyfrowymi wynikami przy minimalnych własnych stratach punktowych.

Zgodnie z regulaminem projektu „Wakacje 2013 z MOSiR-em” zwycięzcę trzeba było wyłonić w czasie max do 10 minut gry lub do zdobycia 16 punktów.
       W finale „kociołki”, tak team „Kocioł Power” potocznie określano, pokonały ekipę „Tolki” 15:8. W meczu o trzecie miejsce zespół „Monstars” wygrał 10:6 z drużyną „The bills”.
       Barwy medalowych ekip w turnieju reprezentowali: „Kocioł Power” – Jakub Kociołek, Łukasz Kociołek, Janusz Kociołek i Andrzej Ciechowski, „Tolki” – Krystian Pinczewski, Damian Karhut, Eryk Gers i Sebastian Gliński, „Monstars” – Adam Różycki, Robert Różycki i Piotr Mermiłowski.
       W kategorii dziewcząt szkół podstawowych rozegrano tylko finał, bo na starcie stanęły dwie ekipy koszykarek. Drużyna „SP 15 team” w składzie: Julia Golanko, Zuzanna Skórka i Marysia Żejmo pokonała 7:3 „Basket Team SP 15”, który reprezentowały Karolina Wiszniewska, Kamila Moch, Izabela Sieczka i Patrycja Kinder.
       Do rywalizacji zespołów chłopców ze szkół podstawowych stanęły tylko trzy ekipy, a wyniki meczów między nimi zdecydowały o prymacie w turnieju. Dwa wygrane spotkania przez „MTI Team” przesądziły o zwycięstwie w turnieju, a drużyna grała w składzie: Mateusz Myśliwiec, Marcel Podowski, Filip Gnysiński i Kamil Kowalczyk. Na drugim miejscu uplasował się zespół „Łaciaki”: Mateusz Rettke, Jakub Cholewa, Mateusz Wiśniewski i Mateusz Skop, a trzecie zajęła ekipa „Atomówy”: Michał Kmiecik, Przemek Orłowski, Jakub Ratajczak i Oskar Kurnicki.
       Kolejny turniej, z bezpłatnym uczestnictwem chętnych drużyn, zaplanowano także w czwartek, 1 sierpnia, na „Orliku” przy ZS nr 1 na ul. Korczaka.
       Zapisy do turnieju od godz. 12.30 do godz. 12.55. Początek zawodów godz. 13.
       Szczegółowe wyniki oraz galerie zdjęć dostępne na stronie internetowej.
        
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama