[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kolejne taneczne sukcesy

Elbląskie pary prezentowały się i walczyły o podium na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Ostróda 2012 - Grand Prix Polski Juniorów i Młodzieży, który odbył się w sobotę (28 kwietnia). W niedzielę natomiast występowały w rodzinnym Elblągu na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego „Jantar 2012".

Poniżej wyniki weekendowych turniejów elbląskich par:
      
       Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ostróda 2012
       Grand Prix Polski Juniorów i Młodzieży
      
       10-11 E 6T

       1 Szukiewicz Paweł, Karman Marianna
       2 Ciechorski Gabriel, Ławrynowicz Aleksandra
       9 Ledwosiński Karol, Wewersowicz Klaudia
      
       10-11 D 6T
       1 Liber Kamil, Kędzierska Klaudia
      
       12-12 E 8T
       3 Gruchała Jakub, Tryzna Julia
       5 Magalski Karol, Rozbicka Julia
      
       12-12 D 8T
       7 Pietruszka Karol, Szczepura Blanka
      
       14-15 C Standard
       2 Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta
      
       14-15 C Latin
       2 Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta
       5 Zagaja Kordian, Sosik Adrianna
       6 Wawro Mateusz, Lipa Justyna
      
       14-15 B Standard
       13-14 Wawro Mateusz, Lipa Justyna
      
       14-15 B Latin
       2 Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra
      
       14-15 Grand Prix Standard
       20-21 Wawro Mateusz, Lipa Justyna
      
       14-15 Grand Prix Latin
       12 Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra
      
       Pow. 15 D 8T
       1 Kobierowski Marcin, Bartosińska Natalia
      
       Pow. 15 C Standard
       8 Drozd Damian, Sokołowska Monika
      
       Pow. 15 C Latin
       10 Drozd Damian, Sokołowska Monika
      
       Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego Jantar 2012 (zdjęcia)
       10-11 E 6T
       1 Ledwosiński Karol, Wewersowicz Klaudia
       5 Ciechorski Gabriel, Ławrynowicz Aleksandra
       11 Książek Hubert, Rojek Julia
       14 Rozbicki Maksymilian, Cenkner Nikola
       15 Borawski Maciej, Konopko Julia
      
       10-11 D 6T
       2 Liber Kamil, Kędzierska Klaudia
      
       12-13 E 8T
       3 Magalski Karol, Rozbicka Julia
      
       12-13 D 8T
       1 Pietruszka Karol, Szczepura Blanka
      
       14-15 D 8T
       3 Kraiński Grzegorz, Jankowska Agnieszka
      
       14-15 C Standard
       4 Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta
       5 Frąszczak Jakub, Pietrowska Agata
       9 Warda Maciej, Sobocińska Karolina
      
       14-15 C Latin
       3 Zagaja Kordian, Sosik Adrianna
       7 Piotrowski Dawid, Nowaczyk Judyta
       8-9 Wawro Mateusz, Lipa Justyna
       12-13 Warda Maciej, Sobocińska Karolina
       12-13 Frąszczak Jakub, Pietrowska Agata
      
       14-15 B Standard
       8 Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra
       9 Wawro Mateusz, Lipa Justyna
      
       14-15 B Latin
       1 Ślusarski Grzegorz, Szczepańska Sandra
      
       8-9 E 6T
       3 Bloch Bartosz, Wieteska Julia
       7 Skwira Paweł, Cepil Anastazja
      
       pow. 15 D 8T
       5 Kobierowski Marcin, Bartosińska Natalia
      
       Pow. 15 C Standard
       3 Drozd Damian, Sokołowska Monika
      
       Pow. 15 C Latin
       7-8 Drozd Damian, Sokołowska Monika
       10-11 Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina
      
       Pow. 15 B Standard

       2 Pierwienis Łukasz, Tkaczuk Małgorzata
       11 Tkaczuk Damian, Sosnowska Paulina
       13 Kuncewicz Filip, Grochala Aleksandra
      
       Pow 15 B Latin
       5 Pierwienis Łukasz, Tkaczuk Małgorzata
      
       14-15 E 8T
       1 Zajdel Mateusz, Długołecka Justyna
      
       Pow. 15 E 8T
       7 Bwabye - Radecki Martin, Cieślik Justyna.
      
Katarzyna Czyżyk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama