Kolejny remis Olimpii 2004 (piłka nożna)

Elbląg, Kamil Kopycki strzelił gola w końcówce i elblążanie nadal pozostają niepokonani
Kamil Kopycki strzelił gola w końcówce i elblążanie nadal pozostają niepokonani (Fot.Witold Sadowski)

To już trzeci wyjazdowy mecz Olimpii 2004 który zakończył się remisem 1:1. Tym razem elblążanie podzielili się punktami z Orłem Kolno i nadal pozostają niepokonani w rozgrywkach III ligi. Bramkę dla żółto-biało-niebieskich zdobył Kamil Kopycki.

To był najsłabszy mecz w naszym wykonaniu- rozpoczął pomeczową wypowiedź Dariusz Kaczmarczyk, szkoleniowiec Olimpii 2004. -W naszej grze było sporo chaosu, mieliśmy mało składnych akcji. W pierwszej połowie obie drużyny nie zagroziły bramce przeciwnika. W drugiej części gry, gospodarze zdobyli gola po kontrze. Przejęli piłkę na połowie boiska i zakończyli swoją akcję celnym strzałem. Walczyliśmy o odrobienie strat. W poprzeczkę trafił Tomek Augustyńczyk, a Daniel Baran przestrzelił w sytuacji sam na sam z bramkarzem na dwadzieścia minut przed końcem. W końcu w 85 min. po rzucie wolnym i dośrodkowaniu w pole karne celnie uderzył głową Kamil Kopycki. Nie jestem zadowolony z gry, dlatego cieszę się ze zdobytego punktu.
       Olimpia 2004 nadal pozostaje rewelacją rozgrywek. Elblążanie, którzy w tym sezonie awansowali do III ligi po sześciu kolejkach spotkań, są jedynym zespołem, który nie zaznał jeszcze goryczy porażki. W najbliższą środę o godz. 17 w meczu na szczycie żółto-biało-niebiescy podejmą lidera tabeli Motor Lubawa.

Zobacz wyniki i tabelę III ligi.

Olimpia 2004: Imianowski, Czerniewski, Śmigielski (61' Zieliński), Szawara, Anuszek R., Styś (79' Molga), Skierkowski, Sierechan (78' Satinsky), Baran, Kopycki, Kolosov (46' Augustyńczyk)