UWAGA!

Konfrontacja elbląsko-olsztyńska

 Elbląg, Konfrontacja elbląsko-olsztyńska

W najbliższą sobotę piłkarzy Olimpii czekają derby województwa warmińsko-mazurskiego, a w nich żółto-biało-niebiescy o godz. 16 spotkają się na własnym boisku z OKS 1945 Olsztyn. Spotkanie to pod wieloma względami jest ważne i szczególne dla obu stron. Zapraszamy do obejrzenia filmowej zapowiedzi meczu.

Kibice Olimpii już od dłuższego czasu przygotowują oprawę na to spotkanie. Nie mniejsza mobilizacja panuje wśród samych zawodników. Każdy z piłkarzy Olimpii zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest to pojedynek. Dlatego też można się spodziewać, że w nadchodząca sobotę czeka nas w Elblągu naprawdę ciekawe widowisko. By wszyscy zainteresowani mogli wejść na stadion i od pierwszej minuty dopingować zespół Olimpii, władze klubu przypominają, że uruchomiona została przedsprzedaż biletów na to spotkanie. Wejściówki są do nabycia w siedzibie klubu od poniedziałku do piątku w godz. od 9 do 17. Przypominamy, że ceny biletów wynoszą: trybuna C (łuk od Agrykola) - 6 zł, trybuna B (prosta) - 12 zł i trybuna A (pod spikerem) - 20 zł. Przy zakupie biletu należy posiadać dowód tożsamość (imię, nazwisko, nr PESEL). Dodatkowo Klub informuje, iż w dniu meczu sprzedaż biletów prowadzona będzie tylko w kasach biletowych, które zostaną otwarte już półtorej godziny przed meczem.
       Klub informuje również, że zmieniła się organizacja zakupu biletów i wpuszczania kibiców na trybuny. Dbając o prawidłowe zabezpieczenie widowiska sportowego bramą od ul. Wspólnej wpuszczani będą tylko i wyłącznie kibice posiadający bilety na trybunę A (pod spikerem). W tejże kasie nie będzie również możliwości nabywania biletów na trybuny B (prosta) i C (łuk). Kasy i bramy na sektory B (prosta) i C (łuk) znajdują się od strony ul. Agrykola.
      
       Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi meczu Olimpii Elbląg z OKS 1945 Olsztyn.
      
Krzysztof Fedak, rzecznik prasowy KS Olimpia Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • ciekawę, czy kiedy zajrzę tu jutro, to już będzie komentarz ArnoldaUPR - pewnie u mnie w lodówce też będzie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  no i może w szafie(2010-09-28)
 • wszyscy prawdziwi elblążanie idą na mecz !!! zabierać znajomych i na stadion !!! nie ważne czy deszcz czy świeci słońce !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zksfan(2010-09-28)
 • obawiam się że elbląskiej policji nie wystarczy na tą imprezę. .. lepiej w sobotę profilaktycznie nie opuszczać domu. ..
 • Moim zdaniem jest to niepotrzebne pompowanie sztucznych antagonizmów między nami a Olsztynem. Panie trenerze wszystkim elblążanom wcale nie zależy na pokazaniu dominacji na jakimś tam Olsztynem ale na awansie do I ligi! W sobotę wszyscy na mecz wspierać Olimpię, a nie walczyć z OKS!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Olimpia pany(2010-09-28)
 • Jakie sztuczne podziały i niesnaski. Tak już jest, że my w Elblągu: o tak po prostu i bez przyczyny, całego Olsztyna - NIENAWIDZIMY!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  elblonger(2010-09-28)
 • szkoda że plakat tu umieszczony jest czarno-biały ja rozumiem że na mieście w takich kolorach ale do pokazania na necie powinien być w kolorze. .. a i tak wygra jutro Lech :)
Reklama