UWAGA!

KS Orzeł drugi w Polsce

 
Elbląg, KS Orzeł drugi w Polsce
fot. nadesłane

Po ostatnich sukcesach elbląskiego short tracku - 15 medali na XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych - znów zdobyliśmy nagrody na zawodach rangi mistrzowskiej - informuje KS Orzeł. 

W zakończonych w Erzurum w Turcji Europejskich Igrzyskach Młodzieży (EYOF) nasza reprezentantka Kamila Stormowska wywalczyła złoty medal w biegu na 1000 m i srebrny w sztafecie mieszanej na dystansie 3000 m. Kamila, po udanych startach w Mistrzostwach Świata Juniorów w Insbrucku (8 miejsce na dystansie 500m) i zawodach Pucharu Świata w Dreźnie, zanotowała kolejny dobry występ co dobrze rokuje przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Seniorów, które odbędą się w Opolu od 24 do 27 marca.
       Równocześnie ze startami Kamili w Turcji elbląscy młodzicy brali udział w Mistrzostwach Polski Młodzików w Białymstoku. Nasi reprezentanci (Zuzanna Rumak, Jędrzej Borowiecki, Krzysztof Reindl, Arkadiusz Rybak) zajmowali czołowe miejsca w rywalizacji. Jedynym medalistą w naszej ekipie okazał się Jędrzej Borowiecki, który wywalczył brązowy medal na dystansie 777m. Szanse medalowe miała jeszcze nasza męska sztafeta (Borowiecki, Reindl, Rybak) ale po upadku została sklasyfikowana na 4 miejscu.
       Dzięki wysokim miejscom i dobrej postawie zawodników w klasyfikacji punktowej klubów KS Orzeł został sklasyfikowany na drugim miejscu w Polsce.
Ireneusz Borowiecki, trener
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama