UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kurs na sędziego piłki ręcznej

 
Elbląg, Kurs na sędziego piłki ręcznej
fot. AD

Komisja Sędziowska Warmińsko-Mazurskiego Wojewódzkiego Związku Piłki Ręcznej z siedzibą w Elblągu ogłasza nabór kandydatów na kurs sędziego piłki ręcznej.

Zaproszenie kierujemy do wszystkich tych, którzy kochają piłkę ręczną zarówno do kobiet jak i mężczyzn, aktualnych i byłych zawodniczek i zawodników, którzy chcieliby sprawdzić się w nowej roli w „handballu”.
       Wszystkie osoby chętne do uczestnictwa w szkoleniu proszone są o kontakt w formie elektronicznej na adres: irekcieslinski@wp.pl lub zgłoszenie się 1 czerwca (piątek) o godz. 17:30 do Klubu Olimpijczyka w hali MOS przy ul. Kościuszki 77a.
       Wymagania wobec kandydatów:
       - wiek 16 - 30 lat, wykształcenie co najmniej średnie (nie dotyczy uczniów),
       - dobry stan zdrowia potwierdzony zaświadczeniem lekarskim o braku przeciwwskazań do pełnienia funkcji sędziego piłki ręcznej (w przypadku czynnych zawodników – aktualna karta zdrowia zawodnika).
       Dokumenty te należy okazać na pierwszych zajęciach.
       Kurs potrwa od 1 do 29 czerwca.
       Koszt kursu: 120 zł - płatne na pierwszych zajęciach (w cenę wliczone są: materiały dydaktyczne, przepisy gry w piłkę ręczną, kartki sędziowski).
      
Ireneusz Cieśliński, Przewodniczący Komisji Sędziowskiej W-M WZPR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama