UWAGA!

Kurs na spikerów sportowych (piłka nożna)

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej w Olsztynie zobowiązuje wszystkie kluby III i IV ligi do przesłania w terminie do 30 lipca kopii dokumentu stwierdzającego posiadanie uprawnień licencjonowanego spikera na zawodach piłki nożnej.

Taki wymóg nakłada na kluby ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych oraz uchwała Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie przyznawania licencji klubom piłkarskim.
     W-M ZPN w Olsztynie informuje, iż zaświadczenie wydane przez W-M ZPN o odbyciu szkoleń w dniach 5 sierpnia 2003 r. i 4 sierpnia 2007 utraciły swoją ważność. Dlatego związek, przy udziale specjalistycznej firmy, organizuje kurs na spikerów sportowych. Planowany koszt kursu (w zależności od ilości zgłoszonych kandydatów) wyniesie ok. 100 zł od osoby. Wszystkie zainteresowane osoby i kluby proszone są o przesyłanie do 31 lipca br. zgłoszeń pisemnych na adres Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w Olsztynie: 10-449 Olsztyn ul. Piłsudskiego 69A, tel. 089 533 70 40, fax. 089 533 97 03.
BAR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • czy przypadkiem zwiazek i stomil to nie ten sam budynek na pilsudskiegoo? od razu by sie wyjasmily walkower dla nich w poprzednim sezonie///
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Conca go for glory(2008-07-30)
Reklama