UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kurs sędziowski (piłka nożna)

2013-09-03
Aktualizowany 2013-09-10 08:53
 
Elbląg, Kurs sędziowski (piłka nożna)
fot. Anna Dembińska

Kolegium Sędziów W-MZPN zaprasza wszystkich chętnych na kurs sędziowski, którego ukończenie daje możliwość sędziowania meczów piłkarskich. Zgłoszenia do 20 września.

Kandydaci, którzy pomyślnie ukończą kurs, zostaną członkami Polskiego Kolegium Sędziów oraz nabędą uprawnienia sędziego próbnego, dzięki którym będą mogli sędziować mecze piłkarskie w okręgu Warmińsko-Mazurskim od rundy jesiennej sezonu 2013/2014. 
       Od kandydatów wymagamy dobrej sprawności fizycznej oraz podstawowej wiedzy na temat przepisów gry w piłkę nożną. Kurs przewidziany jest dla osób, które ukończyły 17 lat i mają minimum średnie wykształcenie lub uczęszczają obecnie do szkoły, gdzie nauka kończy się maturą. 
       Aby zapisać się na kurs należy na adres pkurt@wmzpn.pl wysłać zgłoszenie podając imię, nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania i numer telefonu. 
       Kurs zaczynamy w połowie września. Zajęcia będą odbywały się równolegle w czterech ośrodkach szkoleniowych: Elbląg, Giżycko, Iława i Olsztyn. 
       Koszt kursu 120 zł, organizator zapewnia aktualne Przepisy Gry w Piłkę Nożną oraz materiały szkoleniowe. 
       Wszystkie pytania prosimy kierować do kolegi Piotra Kurt na adres e-mail: pkurt@wmzpn.pl
       Zgłoszenia do 20 września.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama