UWAGA!

Kursy tańca w Promyku

 
Elbląg, Kursy tańca w Promyku
fot. nadesłana

Centrum Tańca „Promyk” zaprasza na zajęcia z różnych form tańca, które pozwolą na harmonijny rozwój sylwetki, naukę kroków tanecznych oraz są doskonałym sposobem na aktywne spędzenie wolnego czasu. To zarówno zajęcia dla dzieci, jak i dla dorosłych.

- Są jeszcze wolne miejsca na kursach tanecznych dla dzieci i młodzieży – mówi Joanna Karpiuk z Centrum Tańca „Promyk”. - Ci z rodziców, którzy chcieliby jeszcze zapisać swoje pociechy, mogą to zrobić na kursach z rytmiki, w grupie początkującej tańca nowoczesnego oraz na kursie tańca towarzyskiego dla dzieci.
       Rytmika to nauka podstawowych kroków: polki, samby, cha-chy, disco, macareny, kształtujących u dzieci poprawną postawę ciała i koordynację ruchową. Zajęcia odbywają się w sobotę w dwóch grupach wiekowych - dzieci 3-4 lata oraz 5-6 lat. Taniec nowoczesny to połączenie współczesnych stylów: jazz, funky, modern, hip-hop, z elementami techniki klasycznej i tańcami latynoskimi. To nauka kroków i budowanie choreografii, która gwarantuje świetną zabawę i relaks. Z kolei taniec towarzyski to nauka podstawowych kroków tańców standardowych i latynoamerykańskich, korygowanie wad postawy oraz nauka dobrych manier i tego, co nazywamy elegancją w każdym calu.
       - Z kolei dorośli mogą jeszcze zapisać się na zajęcia z pilates, fit ball, lady latino i celluSTOP. To różnorodne zajęcia skierowane do kobiet, które chciałyby aktywnie spędzić czas – dodaje Joanna Karpiuk.
       Harmonogram zajęć na stronie CT Promyk. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 55 611 01 30 lub w Centrum Tańca Promyk.
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama