UWAGA!

Łap okazję! Najtańsze pakiety do zdobycia jeszcze tylko dziś

 Elbląg, Łap okazję! Najtańsze pakiety do zdobycia jeszcze tylko dziś

Jubileuszowa 15. edycja Elbląskiego Biegu Piekarczyka zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią nadchodzi unikalna okazja dla wszystkich pasjonatów biegania. Jeszcze tylko dziś (29 lutego) masz możliwość skorzystania z promocyjnej ceny na zakup pakietu startowego. Nie przegap okazji i zapisz się już teraz.

Elbląski Bieg Piekarczyka to nie tylko kolejna impreza sportowa w naszym mieście. To wyjątkowe wydarzenie, które towarzyszy nam już od 15 lat, za każdym razem tworząc niezapomnianą atmosferę. W tym roku czeka nas jeszcze więcej emocji oraz jeszcze więcej niespodzianek, ale na przedstawienie ich szczegółów przyjdzie jeszcze pora.

Choć do 9 czerwca pozostało jeszcze sporo czasu, zainteresowanych udziałem w XV Biegu Piekarczyka zachęcamy już teraz do zapoznania się z obowiązującą promocją. Tylko do końca lutego opłata za bieg główny to okrągłe 50 złotych, a za Mini Bieg Piekarczyka 25 zł. Ceny pakietów będą wzrastać - im bliżej do biegu, tym wyższa cena. Warto się więc pospieszyć i skorzystać z okazji zanim ucieknie.

Pakiet startowy to nie tylko numer i unikatowy medal, który czekać będzie na mecie. To również uczestnictwo w największej imprezie biegowej w Elblągu, możliwość zdobycia niezapomnianych doświadczeń, ale przede wszystkim - to okazja na niezapomnianą przygodę, do udziału w której zapraszamy wszystkich bez wyjątku.

Dlaczego warto się zapisać już teraz? Po pierwsze, zaoszczędzisz pieniądze, korzystając z promocyjnej ceny. Po drugie, zyskasz dodatkową motywację do treningów, mając pewność, że już teraz jesteś częścią tego wielkiego wydarzenia. A po trzecie, wspierasz lokalną społeczność sportową i kulturę.

Nie zwlekaj, czas ucieka szybciej niż myślisz! Skorzystaj z okazji i zapisz się na Elbląski Bieg Piekarczyka już dziś. Niech 15. edycja tego wyjątkowego biegu będzie dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem! Wejdź na elektronicznezapisy.pl i dołącz do nas.

 

Konkurs dla szkół i przedszkoli

W tym roku mobilizujemy i zapraszamy elbląskie przedszkola i szkoły do udziału w akcji na najliczniejszą placówkę startującą w Biegu Piekarczyka. Aby wziąć w nim udział, wystarczy podczas rejestracji dziecka wpisać odpowiednią nazwę przedszkola lub szkoły w rubryce formularza zgłoszeniowego. Dla tych, którzy już zapisali swoje dziecko, istnieje również możliwość uzupełnienia danych poprzez wysłanie ich na adres imprezy@mosir.elblag.eu (imię, nazwisko, data urodzenia dziecka). Dla zwycięzców przygotowaliśmy nagrody w postaci sprzętu sportowo-rekreacyjnego o wartości 1000 zł. Więcej informacji o konkursie przeczytasz tutaj.

Organizatorami XV edycji Ulicznego Elbląskiego Biegu Piekarczyka są: Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • a za darmo to boli gardło, albo można dostać po mordzie :)
  • dlaczego mam placic aby sobie pobiegać? to kompletnie bez sensu oferta, to raczej mi zapłacicie żeby zechciał biegać po bruku, Wróblewski niech da po 300 zł każdemu kto przebiegnie,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Biegacz ijf(2024-02-29)
Reklama