UWAGA!

Lekkoatletyczny trójbój dla Pasłęka

Osiem reprezentacji dziewcząt szkół podstawowych stanęło do rywalizacji w trójboju lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zdecydowane zwycięstwo zanotowała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 z Pasłęka.

Indywidualnie najlepsze wyniki uzyskała Agata Połeć, pokonując dystans 60 m w czasie 9,43 sek. i wygrywając bieg na 300 m w czasie 54,55 sek. W rzucie piłeczką palantową bezkonkurencyjna była Karolina Łempicka z SP Młynary z wynikiem 35,5 m.
     Po podsumowaniu wszystkich wyników okazało się, że zawody wygrała i awans do finału wojewódzkiego uzyskała drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 przygotowana przez Zbigniewa Borysewicza, która zgromadziła 619 pkt. Kolejne miejsc zajęły: SP Gronowo Elbląskie - 496 pkt., SP Tolkmicko - 492 pkt., SP Zielonka Pasłęcka - 486 pkt., SP Młynary - 475 pkt., SP Żurawiec - 471 pkt., SP Pogrodzie - 293 pkt. i SP Milejewo - 272 pkt. Cztery najlepsze zespoły otrzymały puchary i medale, a wszystkie pamiątkowe dyplomy. Zawody zorganizował Elbląski Szkolny Związek Sportowy.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • jak to zwykle bywa z ESZS eliminacje miejskie do finału odbędą się dopiero jutro i pojutrze, ciekawe kto z elbląga awansuje, podobnie jest z innymi dyscyplinami - najpierw finał rejonowy a potem eliminacje miejskie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    belferka(2009-05-21)
Reklama