Licealiści ograli Vikinga (unihokej)

Elbląg, UKS Viking przegrał z drużyną II Liceum Ogólnokształcącego
UKS Viking przegrał z drużyną II Liceum Ogólnokształcącego (fot. AD)

W Elbląskiej Amatorskiej Lidze Unihokeja prowadzonej przez MOSiR, rozegrano jedno spotkanie, w którym UKS Viking przegrał 4:6 z drużyną II Liceum Ogólnokształcącego.

Już w pierwszej tercji spotkania zarysowała się przewaga licealistów, którzy wygrali tę partię 3:1. Vikingowie starali się odrobić straty bramkowe w drugiej tercji, ale rywale im na to nie pozwolili i ta część meczu zakończyła się remisem 3:3. Wynik po dwóch tercjach utrzymał się do końca meczu, bo w trzeciej, żadna z drużyn nie zdobyła bramki.
       Składy i bramki
       UKS Viking: Marcin Marczuk 1 bramka, Tomasz Nosowski 1, Artur Kisielewski 1, Ryszard Białkowski 1, Daniel Mazurek, Tomasz Woźnowski, Paweł Lasota, Maciej Szatanik –bramkarz.
       II LO: Leonid Eremchuk 2, Przemysław Fryc 1, Krystian Zgiet 1, Damian
       Kamieniak 1, Maciej Karpiński 1, Damian Warda, Łukasz Sznaza – bramkarz.

oprac. M

• Bardzo nierzetelna informacja. Począwszy od wyniku, ktory jednak ulegl zmianie w trzeciej tercji a konczac na blednych danych personalnych.
  • trochę dziwnie napisany artykuł bo z nagłówka wynika że wynik 6:4 a z tekstu że 3:3.
  • Viking dobrze gra, mają technikę, ale zachowanie zawodników wobec przeciwnika i sędziego karygodne. Za takie wyzwiska i groźby kierowane zarówno do sędziego jak i zawodników II Lo należą się czerwone kartki dla zawodników Vikinga a mimo że to liga amatorska nawet kara pieniężna dla zespołu się należy, a sędzia powinien sprawę zgłosić na policji. Co nie zmienia faktu że sędzina była przeciwko Vikingowi - ale to jest sport sędzia zawsze ma rację - mimo że powinien być bezstronny.
  • w czwartek powtórka z rozrywki :) rewanżyk zapowiada się ciekawie:)
  • W przeciągu całego meczu wydzarzyło sie sporo spornych sytuacji, które zawsze były zinterpretowane na niekorzyść Vikingów. To spowodowało, że mecz został "wypaczony" również przez sędzinę. .. .a mozna było tego uniknąć, gdyby było bezstronne zachowanie Pani Moniki. A poza tym mecze unihokejowe są prowadzone przez dwóch sędziów. .. .
  • Tak nie moze zachowywać sie sędzie. To wstyd. Nie dziwie sie że zawodnicy Vikinga sie wkurzali.