UWAGA!

Lira i Kromet w Super Lidze (futsal)

Efektownie finiszowała w rozgrywkach I ligi halowej piłki nożnej czołówka zespołów walczących o awans do Super Ligi. Awans zdobyły drużyny Liry i Krometu. W II lidze jeszcze trwa walka o miejsca na podium.

Pauzowała Super Liga, która ma do rozegrania ostatnią kolejkę meczów. Rozstrzygnęła się natomiast sprawa awansu pierwszoligowców. Mistrzem została Lira, która w ostatnim meczu sezonu pokonała 7:2 Aro-Broń Team. Drugie miejsce, także premiowane awansem, zajął zespół Krometu, pokonując 4:2 ekipę Miś. Na trzecim rozgrywki zakończyła drużyna G-9, wygrywając 3:1 z zespołem Feniks Znicz.
     Wszystkie drużyny na podium honorowano nagrodami rzeczowymi. Były też takie wyróżnienia indywidualne, a otrzymali je: Tomasz Nowicki (Dream) - król strzelców z 25 bramkami, Leszek Gilarski (Kromet) - najlepszy bramkarz, Łukasz Molga (G-9) - najlepszy zawodnik. Nagrodę fair play otrzymała drużyna Feniks Znicz, która w całym sezonie otrzymała tylko siedem żółtych i jedną czerwoną kartkę. Z I ligą rozstają się drużyny Miś, Qraś Meble i Amatorzy.
     Przed ostatnią kolejką meczów w II lidze nie ma jeszcze kompletu drużyn, które awansują do I ligi. Taką pewność ma już zespół AC Mapei, a o pozostałe dwa miejsca walczyć będą drużyny Pomowca z Gronowa Elbląskiego, Bogdanki i Renault/PC Koni.
     Ostatnie mecze Super Ligi i II ligi w nadchodzącą sobotę i niedzielę.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama