UWAGA!

Maja Dalidowicz pobiegła po medal

 
Elbląg, Maja Dalidowicz z MKS Truso, w biegu przełajowym na dystansie 1000 m, zajęła III miejsce
Maja Dalidowicz z MKS Truso, w biegu przełajowym na dystansie 1000 m, zajęła III miejsce (fot. nadesłana)

Ponad 1500 młodych adeptów sportu wzięło udział w ogólnopolskich zawodach programu „Lekkoatletyka dla każdego", które odbyły się w ramach Orlen Warsaw Games na stołecznej Agrykoli. Był i akcent elbląski. Maja Dalidowicz z MKS Truso, w biegu przełajowym na dystansie 1000 m, zajęła III miejsce.

U stóp Zamku Ujazdowskiego w Warszawie stanęło pełne emocji miasteczko projektu Orlen Warsaw Games – wydarzenie, które wraz z Orlen Warsaw Marathonem tworzy Narodowe Święto Sportu. Nie zabrakło akcentów lekkoatletycznych. Do Warszawy zjechało ponad 1500 uczestników wspieranego m.in. przez Ministerstwo Sportu i Turystyki programu „Lekkoatletyka dla każdego". Młodzi sportowcy rywalizowali w parku i na stadionie Agrykola w biegach przełajowych, sprintach, sztafetach, biegu przez płotki, skokach w dal i wzwyż oraz w rzucie oszczepem. Mimo niezbyt sprzyjającej aury nam emocje podgrzał występ reprezentantki MKS Truso Elbląg.
       Maja Dalidowicz w biegu przełajowym na dystansie 1000 m, podczas którego rywalizowały z sobą zawodniczki z wszystkich gimnazjalnych ośrodków lekkiej atletyki w kraju, zajęła III miejsce. W tak prestiżowych zawodach ogólnopolskich. To bardzo duży sukces naszej wychowanki.
      
Jacek Licznerski, trener
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama