UWAGA!

Maraton na zakończenie wakacji

Elbląg, Maraton na zakończenie wakacji

Miłośników aktywności fizycznej czeka kolejna dawka pozytywnej energii i zabawy. Wystarczy wziąć udział w Letnim Maratonie Taneczno – Fitnessowym, organizowanym przez Centrum Tańca „Promyk”.

Maraton podzielony będzie na trzy bloki. Rozpocznie się od przygotowania ciała do ćwiczeń, czyli od rozciągania i skoordynowania ruchów z oddechem podczas zajęć Pilates. Te zajęcia poprowadzi Paulina Czyżyk.
       Potem przyjdzie czas na trening z wykorzystaniem dużych pompowanych piłek, czyli Fit Ball. – Ćwiczenia na piłce poprawiają równowagę, wpływają na stabilizację ciała, podczas tego treningu rozwijają się wszystkie partie mięśni – mówi instruktorka Marta Pilipczuk. – Gorąco zachęcam do spróbowania tej formy ćwiczeń.
       W programie przewidziano również zajęcia Lady Latino, które poprowadzi Paulina Karpińska. Żywiołowe latynoskie rytmy z pewnością wprowadzą uczestniczki w pozytywny nastrój.
       Maraton odbędzie się 27 sierpnia w godz.17-20 w Centrum Tańca „Promyk” przy ul. Browarnej 80. W sali gimnastycznej obowiązuje zmienne obuwie.
      
Joanna Karpiuk, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama