UWAGA!

Maraton Naborowy - warsztaty i pokazy

Elbląg, Maraton Naborowy - warsztaty i pokazy

Nie wiesz, jaka forma aktywności najlepsza jest dla Ciebie – fitness czy może taniec? Widzisz w Twoim dziecku talent do tańca, ale nie wiesz, który styl będzie mu się podobał… Przyjdź na Maraton Naborowy i sprawdź ofertę Centrum Tańca „Promyk”. Wstęp jest bezpłatny.

W niedzielę 15 września, o godz. 15 w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu odbędzie się Maraton Naborowy, podczas którego będzie można poznać ofertę zajęć przygotowaną przez Centrum Tańca „Promyk” na sezon 2019/2020 i zapisać się na wybrane zajęcia.
       - Na uczestników maratonu czekają trzy godziny dobrej zabawy, podczas której każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie – zapewniają organizatorzy. - Podczas maratonu odbędą się krótkie warsztaty skierowane do dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.
       Dzieci będą mogły spróbować swych sił podczas warsztatów z tańca towarzyskiego, hip-hopu, rytmiki oraz dziecięcej akademii tańca. Dla dorosłych przygotowane są warsztaty lady latino, fit ball, stay fit, Pilates i stepy.
       Dodatkową atrakcją podczas maratonu będą pokazy w wykonaniu zespołu tańca nowoczesnego „Blefik” i „Blefik Kids”, pokazy gimnastyczek artystycznych, a także pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu tancerzy z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar”.
       - Maraton to doskonała impreza dla dorosłych, którzy sami lubią aktywność oraz chcą tę aktywność zaszczepić u swoich dzieci – przekonują organizatorzy. – To także znakomity sposób na spędzenie czasu wolnego z rodziną i zobaczenie w jednym czasie i miejscu naszej oferty. Serdecznie zapraszamy!
       Maraton Naborowy realizowany jest w ramach zadania „Nakręcamy się na aktywność” dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Elbląg.
      
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Pilaste? A co to takiego? Może pilates? I „skierowane do dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów” – młodzież się odmienia.
Reklama