UWAGA!

Marszobiegi na orientację ponownie w parku Modrzewie 

 Elbląg, Marszobiegi na orientację ponownie w parku Modrzewie 
Fot. EKO Gryf Elbląg

Już w najbliższą niedzielę (22 maja) w parku Modrzewie odbędzie się druga edycja Rodzinnych Gier Parkowych, czyli marszobiegów na orientację. Początek zawodów o godz. 16. Zgłoszenia chętnych przyjmowane są przez internet.

Marszobiegi na orientację w parku Modrzewie to propozycja na ciekawe i aktywne spędzenie wolnego czasu i dobrą zabawę. Sprawdź, ile czasu zajmie Tobie odnalezienie wszystkich punktów. Zapisy chętnych za pośrednictwem strony. Zawody odbędą się w godz. 16-18. Biuro imprezy będzie się mieściło w środku Parku przy leżakach. Osoby niepełnoletnie mogą startować w zawodach za zgodą rodzica/prawnego opiekuna lub pod jego opieką.

Każdy uczestnik otrzyma przed startem mapę parku Modrzewie z naniesionymi punktami kontrolnymi. Jego zadaniem będzie odnalezienie ich w jak najkrótszym czasie. Organizatorzy przygotowali do wyboru jedną z trzech tras: łatwą (14-16 punktów kontrolnych), trudną (18-20 punktów kontrolnych) oraz rodzinną/drużynową (10-12 punktów kontrolnych). Na mecie na każdego będzie czekał słodki upominek oraz szansa na niespodziankę.

Marszobiegi na orientację można uprawiać w każdym wieku. To sport dla osób, które chcą wyczynowo trenować oraz przede wszystkim dla tych, którzy cenią sobie aktywne spędzanie wolnego czasu na łonie natury. Zapraszamy do udziału całe rodziny.

W sumie odbędzie się siedem edycji zawodów. Kolejne zostały zaplanowane 26 czerwca, 16 lipca, 20 sierpnia, 18 września oraz wielki finał 23 października. Już dzisiaj warto zarezerwować sobie czas. Na osoby, które wystartują w minimum czterech edycjach, będzie czekał pamiątkowy medal. Trzech najwytrwalszych zawodników z trasy trudnej i łatwej oraz rodzinnej/drużynowej zostanie uhonorowanych statuetkami.

Serdecznie zapraszamy i życzymy miłych wrażeń!

Rodzinne Gry Parkowe to projekt realizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Miasto Elbląg 2021/2022. Organizatorzy: Urząd Miejski w Elblągu, EKO Gryf Elbląg.

Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama