UWAGA!

Meble Wójcik Ultra Wysoczyzna wzywa. Pozostały ostatnie miejsca!

 Elbląg, Meble Wójcik Ultra Wysoczyzna wzywa. Pozostały ostatnie miejsca!
(fot. Michał Skroboszewski, archiwum portEl.pl)

Już tylko dwa miesiące pozostały do drugiej edycji wydarzenia: Meble Wójcik Ultra Wysoczyzna, największej tego typu imprezy w regionie elbląskim. Warto się pospieszyć z zapisami, bo na niektórych dystansach na liście startowej pozostały już ostatnie wolne miejsca.

Pierwsza edycja Ultra Wysoczyzny, jaka odbyła się w ubiegłym roku, okazała się dużym sukcesem organizacyjnym i promocyjnym. Na zaproszenie organizatora, firmy Labosport, w zawodach wystartowało wówczas około 700 osób z całej Polski. Już teraz wiemy, że w tegorocznej edycji wystartuje jeszcze więcej zawodników.

- 22 kwietnia zapraszamy na drugą edycję. Zawodnicy po raz kolejny będą mogli rywalizować na 4 dystansach. Na najdłuższym (Ryk Jelenia, 80 km) – i najkrótszym (Pisk Lisa, 12 km) pozostały już ostatnie wolne miejsca. Warto się pospieszyć z zapisami – mówi Piotr Matkiewicz z firmy Labosport Polska. – Chcemy, by Ultra Wysoczyzna się rozwijała, by przyjeżdżało do nas coraz więcej miłośników tej formy aktywnego spędzania czasu. Co roku chcemy proponować jakieś nowinki, promować nasz region nie tylko pod względem sportowym, ale także kulturowym, historycznym i kulinarnym. Stąd współpraca z lokalnymi organizacjami, stowarzyszeniami, kołami gospodyń wiejskich i samorządami. Wkładamy w tę imprezę bardzo dużo serca, pasji i zaangażowania, dlatego cieszę się, że w tym roku uroki Wysoczyzny Elbląskiej pozna jeszcze więcej biegaczy. A jest to wyjątkowa kraina, która posiada wielki potencjał turystyczny – podsumowuje Piotr Matkiewicz.

Meble Wójcik Ultra Wysoczyzna to jedna z największych tego typu imprez w północnej Polsce. Uczestnicy mają do wyboru dystanse o długości 80 km, 54 km, 24 km i 12 km, na których łączne przewyższenia sięgają od 500 do 1900 metrów. Odbędą się także zawody dla dzieci na 200, 500 i 1000 m.

Wszystkie szczegóły i link do zapisów znajdziecie na stronie ultrawysoczyzna.pl

 

Sponsor tytularny: Meble Wójcik

Sponsorzy: Brooks, Lira Lighting

Gospodarze: prezydent Elbląga Witold Wróblewski, Urząd Miasta i Gminy w Tolkmicku, Nadleśnictwo Elbląg

 

Elbląska Gazeta Internetowa portel.pl jest patronem medialnym zawodów

red.

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Jestem pozytywnie zaskoczony jak bardzo zaskoczyła ta impreza już po pierwszej edycji. Gratuluję ORGANIZATOROM
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  5
  W Elblągu też się da(2023-02-22)
 • Setki osób na starcie na różnych dystansach. Brawo! Niech chociaż 1/4 z nich przyjedzie na nocleg przed startem. Promujemy Elbląg, region, a i hotele zarobią, restauracje. Super!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  5
  Ploterek(2023-02-22)
 • Ale po co przy tym promujecie tego wyzyskiwacza cwaniaka co handluje meblami z ruskimi?
 • w ten wykend robię dystans "zapach skunksa", 100 km za darmo bez konieczności stykania się z ludźmi spragnionymi fejmu, polecam
 • @Dggjk - i jeszcze 220 zł zaoszczędzone na nowe buty, albo bd kolację z rodziną w restauracji, oby tylko nie u tego wyzyskiwacza
 • Czy trasa będzie przebiegać przez obwodnicę wschodnią? Jak z niszczenia Bażantarni wytłumaczą się patronaci, wladze miejskie? Ludzie przyjada i zobacza ze to co jest tu tak zachwalane jest wlasnie zalewane asfaltem i wykladane tandetną kostka polbrukowa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  3
  4
  Tego się nie ukryje(2023-02-22)
 • Może dlatego, że jest sponsorem tytularnym?
 • @Tego się nie ukryje - Ograniczony człowieku, Wysoczyzna to nie tylko skrawek lasu przy wschodniej części Elblaga, a kawał terytorium w kierunku Suchacza, Kadyn czy Tolkmicka, gdzie cześć elblaska to tylko ułamek. Jakbyś sie ruszył poza dom i strefę komfortu swojego ograniczonego umysłu, to może być się o tym przekonał. Ani nie popieram ani nie neguje ulicy Wschodniej, ale puszcza droge, zrobia chodnik, a natura i tak reszte odzyska dla siebie, choćby nie wiem jak ja poniszczyli, bo tak dziala natura.
Reklama