UWAGA!

Medal z Piekarczykiem

 Elbląg, Medal z Piekarczykiem

XIII Bieg Piekarczyka już 5 czerwca, zatem odsłaniamy kolejne karty. Tym razem czas na prezentację oficjalnego medalu, który otrzyma każdy uczestnik imprezy. I ten mały i ten duży - informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Medal to jedna z najważniejszych rzeczy, którą otrzymuje każdy uczestnik wydarzenia sportowego. Są jeszcze puchary, statuetki czy inne nagrody, ale to medal jest największym symbolem sukcesu i dumy. Podczas Mini Biegu Piekarczyka oraz Biegów na 5 i 10 km ten symbol otrzyma każdy, kto znajdzie się na mecie wyścigu.

W tej edycji Biegu Piekarczyka medal zyska formę okrągłą, z widoczną sylwetką elbląskiego bohatera na awersie, natomiast rewers będzie ozdobiony herbem miasta i organizatora, czyli Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu. To będzie nagroda za trud włożony w pokonanie trasy.

Zapisz się lub dziecko i zdobądź ten wyjątkowy medal dla niego lub dla siebie. Aby stanąć na starcie nie trzeba nawet ruszać się z domowego krzesła. Wystarczy jedynie wejść na stronę zapisów i wykonać 6 prostych kroków w drodze do udziału. Zakładasz konto, logujesz się, wybierasz dystans i opłacasz.

Medal najlepiej będzie prezentował się na oficjalnej koszulce Biegu. Można ją jeszcze zamówić dla siebie bądź dla dziecka. Zamówienia na koszulki można składać tylko do niedzieli 22 maja. Kliknij tutaj aby zamówić.

Sponsorem Głównym XIII edycji Ulicznego Elbląskiego Biegu Piekarczyka jest firma WAITW. Sponsorami Strategicznymi Biegu są: FLSmidth MAAG Gear i Studio Łazienkowe Awangarda. Organizatorami XIII edycji Ulicznego Elbląskiego Biegu Piekarczyka są: Urząd Miejski w Elblągu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Patronat honorowy nad Biegiem objął prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Piekarczyki inne styki a nasz marny prezydent z kupą zastępców i gromada radnych nieporadnych nic nie robi aby mieszkańcom żyło się łatwiej. Tylko sobie podwyżki dali przy korycie i zajmują się pierdołami. Taczki pod ratuszem już dawno powinny stać.
  • A kiedy zniknie pomnik radziecki przy cmentarzu?
Reklama