UWAGA!

Medale elbląskich tancerzy

 Elbląg, Tancerki grupy Destination
Tancerki grupy Destination

29 maja w Bydgoszczy odbył się V Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego „Bydgoskie Rytmy”. Tancerze z elbląskiej grupy Destination przywieźli z turnieju dwa medale.

Przez cały dzień trwały zmagania blisko 1300 tancerzy z całego kraju. Grupa taneczna Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego Destination z Elbląga brała udział w 3 kategoriach tanecznych: duety disco dance, mini formacje disco dance oraz formacje disco dance – wszystkie w grupie wiekowej 12–15 lat.
       W kategorii duety startowało 14 par. 3. miejsce zajęły tancerki Destination – Sonia Litwin i Izabela Gajdamowicz , a 5. miejsce Patrycja Krasuń i Monika Szturo.
       W kategorii mini formacje najlepiej wypadła grupa Destination Mini, która uplasowała się na miejscu 4. Zaś w kategorii formacje disco dance grupa Destination zajęła 2. miejsce.
       Tym samym Destination wzbogacił się o kolejne medale. Od początku roku grupa zdobyła już 7 prestiżowych nagród tanecznych.
       Uczestnicy „Bydgoskich Rytmów” podkreślali, że to jedna z najlepszych imprez tanecznych w naszym kraju. Perfekcyjna organizacja i miła atmosfera przyciągają tancerzy z całej Polski.
       Trenerem grupy Destination jest Milena Kucharczyk.
      
Anna Kleina, CSE Światowid

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Jak by tańczył HIPNOTIC to by z wami wygrali w cuglach :)
 • Dajcie spokój z tymi głupimi komentarzami o Hipnoticu. Czy może być chociaż jeden artykuł o tańcu nowoczesnym gdzie Hipnotic nie będzie pisał jaki jest wspaniały?? Cieszmy się z sukcesów każdego zespołu z Elbląga.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  tancerz(2010-06-01)
 • cooooo? Oni? 2 miejsce??? Nie wiem jaka była tam konkurencja ?? Chyba tylko 5-cio latki. Widziałam ich nie raz!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Roźśmieszona(2010-06-01)
 • Chyba widziałem je na tegorocznych konfrontacjach i uważam, że nie tańczą gorzej od zespołu Hipnotic. Mogę powiedzieć, że są bardzo dobre. Nie porównujcie ich z zespołem Hipnotic, bo Hipnotic z tego co mi wiadomo tańczy zdecydowanie dłużej. Uważam, że oba zespoły są równe.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  czytelnik/tancerz(2010-06-01)
 • Przestańcie ich porównywać z Hipnotickiem. Przecież zespoły tańca nowoczesnego z Elbląga nie powinny ze sobą aż tak konkurować. Przecież reprezentują te same miasto. Co z tego że Hipnotic stał więcej razy na podium, skoro z tego co wiem tańczą o wiele dłużej niż Destination. Moim zdaniem powinniśmy się cieszyć z sukcesów zarówno Destination, jak i Hipnotic. PS. Gratuluję wam dziewczyny ! :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  tancerz(2010-06-02)
Reklama