Medale z turniejów w Ostrołęce i Bydgoszczy

Elbląg, Medale z turniejów w Ostrołęce i Bydgoszczy

Na XXXIV Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Złotą Podwiązkę, który odbył się w sobotę, 22 września w Ostrołęce, Elbląski Klub Tańca Jantar reprezentowała jedna para – Marcel Tworkowski i Agnieszka Jankowska. Elblążanie spisali się świetnie zdobywając złoty medal w kategorii pow. 15 B w stylu standardowym i czwarte miejsce w kategorii pow. 15 B w stylu latynoamerykańskim.

Miejsca medalowe uzyskały również elbląskie pary na turnieju - Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz, który rozegrany został w niedzielę, 23 września. Paweł Skwira i Natalia Łysko zdobyli najwyższe - pierwsze miejsce na podium w kategorii 14-15 B w stylu standardowym, a w stylu latynoamerykańskim wytańczyli czwarte miejsce. Na podium stanęły trzy inne pary zdobywając brązowe medale. Gabriel Pietras i Julia Kawa, trzecie miejsce wytańczyli w kategorii 10-11 E kombinacji sześciu tańców uzyskując wyższą klasę taneczną - D. Olga Nycnerska i Jakub Zieliński zdobyli brąz w kategorii 12-13 C w stylu latynoamerykańskim, a Marcin Pilarski i Wiktoria Jezierska – w kategorii pow. 15 C w stylu standardowym.