UWAGA!

Medalowe rezultaty (siatkówka)

 Elbląg, Medalowe rezultaty (siatkówka)

W niedzielę, 13 marca odbył się turniej mini siatkówki w Kętrzynie. Siatkarska współpraca IKS Atak i SP 19 przynosi medalowe rezultaty - zawodnicy stanęli na podium zarówno w kategorii trójek (złoto) jak i czwórek (srebro).

Tym razem startowały tylko nasze męskie zespoły w każdej kategorii wiekowej.
       Rocznik 2005 i młodsi kategoria „2” - elbląskie „dwójeczki” w składzie: Kacper Frąszczak/Rafał Kaciełowicz/ Mateusz Radziul oraz Michał Ostojski/Antoni Posadzy wygrywali swoje grupy, jednak odpadli w walce o wejście do najlepszej ósemki turnieju, zajmując ostatecznie miejsca w przedziale 9-12.
       Rocznik 2004 kategoria „3” – IKS Atak wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 19 wystawili 3 zespoły. Michał Rożankowski/Kuba Król/Wojciech Kaczmarzyk/Oliwier Woźnicki zagrali fantastyczny turniej, zdobywając złote medale i ogrywając wszystkie zespoły. Kolejny zespół w składzie: Michał Muraszko/Marcel Kańduła/Szymon Chochel również zaprezentował się z jak najlepszej strony, wychodząc z grupy z jedną porażką i grając pasjonujący mecz o wejście do półfinału ze swoimi kolegami z drużyny Woźnickim/Rożankowskim/Królem/Kaczmarzykiem i plasując się ostatecznie w przedziale 5-8.
       Kolejna „trójka”: Wiktor Banach/Bartosz Stefański/Mateusz Piotrowski postawiła ciężkie warunki swoim przeciwnikom grupowym, przegrywając co prawda wszystkie spotkania w tej fazie, ale dwa razy schodząc pokonana po zaciętym tie-breaku.
       Rocznik 2003 kategoria „4” – w tej kategorii startowały dwie ekipy z Integracyjnego Klubu Sportowego ATAK oraz SP nr 19. Złoci medaliści z zeszłego turnieju, w składzie: Igor Decyk/Adrian Gąsiorowski/Tomasz Łuciw/Piotr Oziemkiewicz/Michał Muszyński tym razem przegrali z zespołem KurianVolley, który ograli trzy tygodnie wcześniej. Należy przypuszczać, że rywalizacja o prymat w województwie będzie przebiegać właśnie między tymi dwoma zespołami.
      
       3 kwietnia zapraszamy na III Turniej Eliminacyjny Kinder + Sport, który odbędzie się w Elblągu na hali Centrum Sportowo-Biznesowego. Mamy nadzieję, że nasi siatkarze wsparci dopingiem osiągną jak najlepsze rezultaty! 
      
      
oprac. redakcja na podstawie infomacji nadesłanej przez klub
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama