UWAGA!

Mikołajkowe szaleństwa na lodowisku za nami

 
Elbląg, Mikołajkowe szaleństwa na lodowisku za nami
fot. MOSiR

Na elbląskim lodowisku „Helena” blisko 300 osób, uczestniczyło w mikołajkowej zabawie przygotowanej przez Miejski Ośrodka Sportu i Rekreacji . To już tradycyjna impreza organizowana rokrocznie przez MOSiR z myślą o najmłodszych uczestnikach.

Dominowały rodziny z małymi dziećmi, ale nie zabrakło młodzieży i osób starszych. Święty Mikołaj pojawił się na lodowisku w sposób wyjątkowy, rozdawał prezenty każdemu kto wziął udział w wspólnej zabawie. Była to także idealna okazja do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z naszym gościem specjalnym z Laponii.
       W programie znalazły się również konkursy sprawnościowe, quizy i zagadki, które w trakcie imprezy były przeplatane różnymi zabawami sportowymi. Czas mikołajkowych szaleństw upływał szybko i nieubłaganie.
       Dodatkową atrakcją wieczoru była możliwość zakupu ozdób oraz upominków świątecznych wykonanych przez lokalnych wystawców. Impreza odbyła się dzięki wsparciu sponsorów.
       Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za tak liczne przybycie i udaną zabawę. Zachęcamy do zwiększonej aktywności ruchowej w pozostałe dni na elbląskim lodowisku „Helena”.
      
      
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama