13 grudnia na krytej pływalni MOSiR w Elblągu odbyła się już XI edycja "Mikołajkowych Zawodów Pływackich" organizowanych przez Elbląskie WOPR. Udział w zabawie zgłosiło 204 dzieci w wieku przedszkolnym oraz klas I-VI szkół podstawowych, niezrzeszone w klubach pływackich bądź sekcjach z dyscypliną pływanie.
Każdy z uczestników otrzymał pamiątkową koszulkę z Mikołajem, medal oraz słodki upominek. Dzieci klas IV-VI szkół podstawowych płynęły na dystansie 25 m z pomiarem czasu. Za zajęcie miejsc I-VI uczestnicy otrzymali dyplomy, natomiast za miejsca I-III statuetki i medale. Zawody współfinansowane były ze środków Urzędu Gminy i Miasta Elbląg w ramach realizacji projektu pn "Mikołajkowe niespodzianki 2014".
Wyniki Mikołajkowych Zawodów Pływackich:
klasy IV dziewczynki
I miejsce Julia Zakrzewska 23:37
II miejsce Wiktoria Lewandowska 23:65
III miejsce Nadia McArtmey 23:97
IV miejsce Ola Niewczas 24:22
V miejsce Julia Grzelak 24:47
VI miejsce Julia Kołecka 25:66
klasy IV chłopcy
I miejsce Mateusz Horbatowicz 20:65
II miejsce Kajetan Zalewski 21:04
III miejsce Kacper Frąszczak 22:61
IV miejsce Paweł Klimek 26:17
V miejsce Bartosz Szczepański 26:91
VI miejsce Daniel Koprowski 29:94
V klasa dziewczynki
I miejsce Hanna Zmyślona 20:99
II miejsce Nadia Nawrocka 24:36
III miejsce Dominika Sobocińska 24:48
IV miejsce Natalia Kaluza 24:97
V miejsce Zofia Zamorska 25:06
VI miejsce Maria Kotowska 29:05
V klasa chłopcy
I miejsce Dawid Szlitter 18:13
II klasa Mikołaj Andruszewski 19:53
III klasa Filip Abucewicz 19:80
IV klasa Paweł Kłos 21:77
V klasa Wojciech Podlaszewski 23:53
VI klasa Maciej Filipowicz 24:60
VI klasa dziewczynki
I miejsce Julia Konopko 18:14
II miejsce Daria Zaborowska 18:83
III miejsce Agnieszka Lisowska 23:87
IV miejsce Grażyna Sierakowska 25:76
V miejsce Klaudia Redlicka 26:50
VI miejsce Agnieszka Heflaiter 28:57
VI klasa chłopcy
I miejsce Miłosz Szpakowski 18:09
II miejsce Aleksander Podlewski 21:27
III miejsce Szymon Jona 22:54
IV miejsce Cyprian Czaja 22:84
V miejsce Stanisław Sałamaj 25:06
VI miejsce Bartosz Snopek 26:14
Wyniki Mikołajkowych Zawodów Pływackich:
klasy IV dziewczynki
I miejsce Julia Zakrzewska 23:37
II miejsce Wiktoria Lewandowska 23:65
III miejsce Nadia McArtmey 23:97
IV miejsce Ola Niewczas 24:22
V miejsce Julia Grzelak 24:47
VI miejsce Julia Kołecka 25:66
klasy IV chłopcy
I miejsce Mateusz Horbatowicz 20:65
II miejsce Kajetan Zalewski 21:04
III miejsce Kacper Frąszczak 22:61
IV miejsce Paweł Klimek 26:17
V miejsce Bartosz Szczepański 26:91
VI miejsce Daniel Koprowski 29:94
V klasa dziewczynki
I miejsce Hanna Zmyślona 20:99
II miejsce Nadia Nawrocka 24:36
III miejsce Dominika Sobocińska 24:48
IV miejsce Natalia Kaluza 24:97
V miejsce Zofia Zamorska 25:06
VI miejsce Maria Kotowska 29:05
V klasa chłopcy
I miejsce Dawid Szlitter 18:13
II klasa Mikołaj Andruszewski 19:53
III klasa Filip Abucewicz 19:80
IV klasa Paweł Kłos 21:77
V klasa Wojciech Podlaszewski 23:53
VI klasa Maciej Filipowicz 24:60
VI klasa dziewczynki
I miejsce Julia Konopko 18:14
II miejsce Daria Zaborowska 18:83
III miejsce Agnieszka Lisowska 23:87
IV miejsce Grażyna Sierakowska 25:76
V miejsce Klaudia Redlicka 26:50
VI miejsce Agnieszka Heflaiter 28:57
VI klasa chłopcy
I miejsce Miłosz Szpakowski 18:09
II miejsce Aleksander Podlewski 21:27
III miejsce Szymon Jona 22:54
IV miejsce Cyprian Czaja 22:84
V miejsce Stanisław Sałamaj 25:06
VI miejsce Bartosz Snopek 26:14
Kamila Połomka WOPR