UWAGA!

Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP nr 19

 Elbląg, Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora SP nr 19
fot. nadesłana

6 grudnia w Szkole Podstawowej nr 19 odbył się Mikołajkowy Turniej Szachowy dla uczniów Szkół Podstawowych naszego miasta pod patronatem Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli -  Andrzeja Gołoty oraz Szachowego Klubu "START"- Bogdana Siwonia i Mariusza Ściwiarskiego.

W turnieju uczestniczyło 48 uczniów z osmiu elbląskich szkół. Puchar Dyrektora Szkoły zdobyła Julianna Libura z SP 21 oraz 1. miejsce wśród dziewcząt, 2. miejsce zdobyła Lidka Czarnecka z SP 15 a 3. Agata Antosik z SP 11. Wśród chłopców najlepszy był Krzysztof Grzybowski z SP 19, 2. miejsce uzyskał Szymon Dragan z SP 18, a 3. Michał Antosik z SP 11. Najmłodszy uczestnik miał lat 7, a najstarszy 11 lat. Dla większości szachistów był to pierwszy prawdziwy turniej szachowy. Dzięki mikołajowym czarom i życzliwości sponsorów oraz pani Dyrektor każdy otrzymał upominek. Życzymy wszystkim uczniom dalszych szachowych sukcesów. Dziękujemy wszystkim życzliwym osobom, bez których ta impreza by się nie udała.
      
      
      
Mirela Maliszewska i Joanna Klimczyk-Siwakowska - organizatorki imprezy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Brawo za pomysł i organizację. Szkoda jedynie, że tak wiele różnych turniejów i zawodów odbywa się w tym samym dniu i dzieci biorące udział w jednych z nich muszą rezygnować z udziału w kolejnych.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  tata-pływaka(2013-12-09)
 • talentbr a moim zdaniem to jest rewelacja. Tak, tak, tak to jest ten kierunek. Nie wiem kto za tym stoi, ale dla mnie jest wielki. Jeżeli jest to dzieło wspólne, to jesteście wspaniali.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  talentbr(2013-12-11)
Reklama