UWAGA!

Mistrzostwa Diecezji Elbląskiej „Rafael Cup” (piłka nożna)

Jedną z dyscyplin sportowych VIII Parafiady Diecezji Elbląskiej będzie turniej o Mistrzostwo Diecezji Elbląskiej „Rafael Cup” w piłce nożnej. Zgłoszenia drużyn do rozgrywek przyjmowane są do 10 czerwca, a turniej rozpocznie się 12 czerwca na boisku przy ul. Skrzydlatej.

Organizatorzy informują, że turniej będzie rozgrywany w czterech kategoriach: rocznik 1995 i młodsi, rocznik 1991 i młodsi, kategoria open oraz kategoria dziewcząt, pod warunkiem, że zgłoszą się do niej przynajmniej cztery zespoły.
       Zasady rywalizacji: na boisku grać będzie czterech zawodników i bramkarz, dopuszcza się zmiany hokejowe, bramki 2 x 5 m, czas gry ustalony zostanie w dniu zawodów, obowiązują przepisy gry w piłkę nożną. Skład drużyny to maksymalnie ośmiu zawodników, obowiązuje wpisowe 80 zł od każdego zespołu, w ramach którego otrzyma on zgrzewkę wody i słodką niespodziankę. Nagrody w kategoriach męskich to puchary, dyplomy, bon do sklepu sportowego (1. miejsce - 500 zł, 2. - 300 zł, 3. - 200 zł). Indywidualnie bony o wartości 50 zł dla najlepszych bramkarza, strzelca i zawodnika. Dla drużyn kobiecych nagroda specjalna. Termin zgłoszeń upływa 10 czerwca o godz. 19. Dzień później na stronie internetowej www.puksrafael.org podany zostanie podział na grupy i szczegółowy system gier.
      
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama