UWAGA!

Mistrzostwa Polski Młodzików

 
Elbląg, Mistrzostwa Polski Młodzików

Uczniowski Klub Sportowy „Szóstka” zaprasza na Mistrzostwa Polski Młodzików w łyżwiarstwie figurowym oraz Puchar Elbląga w łyżwiarstwie synchronicznym. 

Areną organizowanych w dniach 08 - 09.03.2013 r. mistrzostw będzie lodowisko przy ul. Karowej w Elblągu. Na zawody przyjadą do naszego miasta najlepsi młodzi łyżwiarze figurowi z całej Polski oraz uznani w świecie łyżwiarskim jurorzy i trenerzy. Na lodowej tafli publiczności zaprezentują się solistki – klasa brązowa, srebrna i złota oraz soliści – klasa brązowa, srebrna i złota. Dla tych młodych zawodników będą to najważniejsze zawody w roku, podsumowujące pracę całego sezonu sportowego.
       W sobotę 9 marca lodowisko wypełnią także formacje synchroniczne, które rywalizować będą o Puchar Elbląga.
       Podczas zawodów na pewno nie zabraknie wyszukanych kombinacji skoków, kroczków oraz widowiskowych piruetów. Mistrzostwa będą więc nie tylko świętem sportu, ale także okazją do wielu miłych wspomnień i wzruszeń dla młodych zawodników oraz licznie zebranych gości i widzów. Jazda figurowa to nie tylko taniec na lodzie, ale także wspaniałe, niezapomniane widowisko – zapewniają organizatorzy.
       W Mistrzostwach Polski Młodzików nasze miasto będzie reprezentowane przez zawodników z UKS „Szóstka”. W Pucharze Elbląga w łyżwiarstwie synchronicznym wystąpi elbląska formacja „Ice Dance”, która 13.01.2013 r. zdobyła srebrny medal na Mistrzostwach Polski Jazdy Figurowej oraz brązowy medal na zawodach międzynarodowych w łyżwiarstwie synchronicznym.
       - Mamy nadzieję, że elbląskie lodowisko wypełni się widzami, chcącymi podziwiać kunszt łyżwiarski młodych zawodników - dodają organizatorzy.
      
      
UKS 6 Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • super. .. .. a w jakich godzinach ??
 • Szczegółowe dane dotyczące godzin startów poszczególnych grup zostaną oczywiście podane w następnym tygodniu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  UKS Szóstka(2013-02-26)
 • Czy znowu jak zwykle w takich przypadkach MOSIR zamknie lodowisko na cały weekend dla zwykłych lyżwiarzy? W tym tygodniu jest zamknięte już od czwartku ze względu na zawody w Short-Tracku. Doba dla pracowników MOSIR-u ma chyba tylko parę godzin a reklamę tych zawodów organizatorzy skrzętnie schowali.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  POL.S.(2013-02-28)
 • Kolejny niezadowolony. .. Jak się nic nie dzieje - to gadają, co za wieś nic tu nie ma, a jak coś jest organizowane to też żle - bo akurat wtedy jaśnie Pan(i), który(a) całą zimę lodowiska nie widział(a) wybiera się na łyżwy. A co do informacji o tych mistrzostwach, to są. .. w jakimś radio słyszałem, zresztą jak 01-03.03 jest co innego to gdzie to mieli powiesić, pewnie w tym tygodniu będą informacje. ..
Reklama