UWAGA!

Mistrzynie Warmii i Mazur w IV LO w Elblągu (piłka ręczna)

Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy zdecydował o powierzeniu organizacji finału wojewódzkiego „Licealiady” w piłce ręcznej dziewcząt Zespołowi Szkół w Reszlu. W decydującej rozgrywce wystartowały cztery drużyny, a rywalizację wygrała drużyna IV Liceum Ogólnokształcącego z Elbląga.

Elblążanki w finale rozegrały trzy zwycięskie mecze, zdecydowanie górując umiejętnościami i zgraniem nad pozostałymi zespołami. Wygrały 29:5 z reprezentacją Zespołu Szkół nr 1 z Działdowa, pokonały gospodynie, drużynę Zespołu Szkół z Reszla 17:14 i ograły 26:12 zespół Liceum Ogólnokształcącego nr 2 z Giżycka. Ciekawostką jest to, że w każdej drużynie zagrały trenujące piłkę ręczną dziewczęta uczące się w szkołach ponadgimnazjalnych.
     Mistrzem Warmii i Mazur w piłce ręcznej dziewcząt została drużyna IV Liceum Ogólnokształcące z Elbląga, wicemistrzostwo dla Zespołu Szkół z Reszla, a brązowe medale zdobyła drużyna Liceum Ogólnokształcącego z Giżycka.
     Wyłoniono też najlepsze zawodniczki turnieju, a z Elbląga wyróżnienia w formie pamiątkowych statuetek otrzymały Ewelina Ocalewicz i bramkarka Małgorzata Kochańska.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama