UWAGA!

Mlexer zaprasza

Ludowy Klub Sportowy Mlexer Elbląg ogłasza nabór chłopców urodzonych w latach 1993 i 1994 do sekcji piłki nożnej.

Zapisów można dokonywać w hali Zespołu Szkół Budowlanych przy ul. Obrońców Pokoju 44 codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 16.00-18.00. Więcej informacji można uzyskać u trenera sekcji Wojciecha Sadowskiego tel. 0501-166-045 lub w biurze klubu te. 235-31-16 w godz. od 9.00 do 13.00.
MP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • MLEXER ELBLAG FANS!! 1 LIGA
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  FAN MLEXERU(2002-03-12)
 • Jestem byłym zawodnikiem klubu Mlexer chciałbym przytoczyć iż faktem jest powolne odradzanie się piłki nożnej w Elblągu. Za moich czasów wysłannicy z klubów byłej Olimpii oraz Mlexeru chodzili do szkół i przybliżali w/w kluby agitując przyszłych zawodników . Z doświadczenia wiem że wielu mlodych ludzi nawet niewie gdzie się udać aby rozpocząć uprawianie tego sportu. Przydało by się kilka takich akcji ze strony władz klubowych
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Łysy Polska Pół.(2002-03-12)
 • Mlexer to klub Piotra Wadeckiego. Piotr miał powazny wypadek o czym uprzejmie poinformowałem kilkadziesiąt minut temu Redakcję (teraz jest 22:50) dołączając link z info. Nadal żadnej informacji na portelu. Dobranoc Redakcjo!?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ochódzki Rysio czasami kibic(2002-03-14)
 • AFP (14-03-02 21:09) Piotr Wadecki doznał urazu czaszki po upadku na finiszu pierwszego etapu wyścigu Tirreno - Adriatico. Życiu polskiego kolarza nie zagraża niebezpieczeństwo. Zawodnik belgijskiej grupy Domo brał udział w sprincie pierwszego etapu wyścigu. Przewrócił się i uderzył głową o asfalt. Został przetransportowany helikopterem do szpitala Cardarelli w Neapolu. - Zawodnik ma wstrząs mózgu. Miał też silny krwotok - powiedział agencji ANSA lekarz Giuseppe Matarazzo. Dodał, że życiu kolarza nie zagraża niebezpieczeństwo. 28-letni Wadecki dwa lata temu zdobył dwa złote medale mistrzostw Polski. W zeszłym roku zajął szóste miejsce w mistrzostwach świata.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Ochódzki Ryszard(2002-03-14)
Reklama