UWAGA!

Młodzi mistrzowie w Ratuszu

 
Elbląg, Młodzi mistrzowie w Ratuszu
fot. nadesłana

Szachowy mistrz Polski i wicemistrz Europy juniorów Igor Janik (13 lat) oraz dwie 9-latki Lidia Czarnecka (mistrzyni województwa) i Julianna Libura (wicemistrzyni Warmii i Mazur) spotkali się dzisiaj z prezydentem Jerzym Wilkiem. Młodzi elblążanie znakomicie zaprezentowali się podczas mistrzostw, które odbyły się w sierpniu w Olsztynie.

Niezwykle utalentowanym sportowcom towarzyszył szkoleniowiec Mariusz Ściwiarski oraz prezes Klubu Szachowego Start Elbląg Bogdan Świtoń i wiceprezes Tadeusz Sikorski.
       - Lidia i Igor zakwalifikowali się do przyszłorocznych mistrzostw Polski w szachach, dwoje innych młodych zawodników (m.in. Julianna) zyskało prawo startu w eliminacjach do mistrzostw – podkreślał Mariusz Ściwiarski. - Nasze dzieci już w wieku 9 lat piszą historię miasta, biorąc udział w zawodach rangi mistrzostwa Polski – dodał trener KS Start Elbląg.
      
      
Biuro Prasowe UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Błąd jest Bogdan Świtoń, a powinno być Bogdan Siwoń. Pzdr Kibic
  • najlepszy ten tekst i województwie naprawdę olbrzymi sukces niedługo prezio będzie przyjmował na audiencję dziadków z zawodów nestorów bo to też mistrzowie w swojej kategorii np w mistrzostwach dzielnicy tak trzymać jak nie ma normalnych sukcesów to jest kopanka w 3 lidze to szachy to 15 rodzajów karate to wroteczki to łyżewki w kółko i takie tam no ale nie dziwota jakie władze taki "sport?" we wsi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    sportowiec?(2013-09-29)
Reklama