UWAGA!

Młodzi tenisiści odnoszą sukcesy

 
Elbląg, Młodzi tenisiści odnoszą sukcesy
fot. nadesłana

W Olsztynie na kortach UW-M na plaży Jeziora Kortowskiego odbył się czwarty turniej dla dzieci do 10 lat cyklu Grand Prix Olsztyna Tenis 10. W klasyfikacji drużynowej zwyciężyli elblążanie.

Tym razem udział wzięło 25 młodych adeptów tenisa z Olsztyna, Elbląga, Kętrzyna i Mrągowa. Poniżej podajemy wyniki końcowe zmagań.
       Do 8 lat poziom czerwony (gra na małe kara do wygrania 2 tie-breków, „każdy z każdym”)
       - dziewczęta:
       1. Lena Węsierska - B&M Elbląg
       2. Alicja Kułakowska - Budowlani Olsztyn
       3. Oliwia Leśniak - MOSiR Kętrzyn
       4. Izabela Teodorowicz - MOSiR Kętrzyn
       - chłopcy:
       1. Trębicki Mikołaj - Budowlani Olsztyn
       2. Marciniak Bartek - Budowlani Olsztyn
       3. Wysocki Tymoteusz - Budowlani Olsztyn
       4. Pasławski Gabriel - Budowlani Olsztyn
       Do 9 lat poziom pomarańczowy (gra na skróconym korcie o wygrania 2 tie-breków, „każdy z każdym”)
       - dziewczęta:
       1. Sprawka Weronika - B&M Elbląg
       2. Sadowsko Julia - Team Mrągowo
       3. Bierońska Julia - B&M Elbląg
       4. Pogorzelska Zuzanna – Team Mrągowo
       - chłopcy:
       1. Werno Aleksander - Team Mrągowo
       2. Sowa Jakub - B&M Elbląg
       3. Kubiak Maciej - B&M Elbląg
       4. Musiałek Marcel Budowlani Olsztyn
       5. Ziarkowski Adrian - Team Mrągowo
       6. Budzisiak Jakub - B&M Elbląg
       Do 10 lat poziom zielony (gra na całym korcie do wygrania całego seta „każdy z każdym”)
       - dziewczęta:
       1. Lewkowicz Julia - MOSiR Kętrzyn
       2. Węgrzyn Aleksandra - RP Sport Olsztyn
       4. Sadowska Julia - Team Mrągowo
       3. Sprawka Weronika - B&M Elbląg
       - chłopcy (ze względu na udział zawodników z Budowlanych Olsztyn w Finale Talentiady PZT w Poznaniu, zagrali z sobą liderzy rankingu Grand Prix, cały mecz)
       1. Pieczkowski Olaf RP (Sport Olsztyn) wygrał 6/3 6/1 z
       2. Maksymilianem Grygołowiczem (OSW Olsztyn)
       Najlepsi zawodnicy w każdej kategorii otrzymali puchary i medale a wszyscy uczestnicy dyplomy.
       Teraz w cyklu Grand Prix nastąpi przerwa wakacyjna a we wrześniu ostatnie dwa turnieje, podsumowujące letnią edycję Grand Prix Olsztyna Tenis 10 z atrakcyjnymi nagrodami.
       Klasyfikacja drużynowa:
       B&M Tennis Club Elbląg – trener Bartłomiej Kierwiak
       KS. Budowlani Olsztyn – trener Paweł Umbras
       ST. Team Mrągowo – trener Tomasz Warowny
       MOSIR Kętrzyn – trener Mirosław Krzyśków
       ST.RP Sport Olsztyn – trener Roman Pasyniuk
       Jak widać również Elbląg może poszczycić się młodymi zawodnikami stawiającymi pierwsze kroki na turniejach regionalnych i osiągającymi tam sukcesy.
       Dzieci reprezentowały Elbląg w Talentiadzie do lat 10 i eliminacjach regionu warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego, zajmując 4. miejsce.
      
B&M Tennis Club Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama