UWAGA!

Msza i prezentacja (piłka nożna)

Elbląg, W środę piłkarze trenowali i pozowali do zdjęć
W środę piłkarze trenowali i pozowali do zdjęć (fot. PS).

W czwartek 13 marca odbędzie się uroczysta prezentacja trzecioligowego zespołu Olimpii Elbląg przed startem rundy rewanżowej. Początek imprezy o godz. 19 w Centrum Handlowym „Ogrody”.

Wcześniej, o godz. 18 w kościele Świętej Rodziny na Zawadzie odprawiona zostanie msza święta w intencji zawodników, trenerów, działaczy i kibiców Olimpii. Zaraz po mszy wszyscy uczestnicy udadzą się na uroczystą prezentację do CH „Ogrody”.
     - To już taka nasza tradycja, że przed rozpoczęciem sportowych zmagań spotykamy się na wspólnej mszy świętej, a zaraz po niej na uroczystej prezentacji drużyny. Gorąco zapraszamy wszystkich kibiców Olimpii w czwartek do kościoła Świętej Rodziny, a następnie do centrum „Ogrody”. Cel w rundzie wiosennej jest jasny, a jego realizacja rozpoczyna się już w ten czwartek. Razem jesteśmy w stanie jemu sprostać - powiedział prezes sekcji piłki nożnej KS Olimpia Maciej Romanowski.
     12 marca (środa) na obiektach klubowych przy ul. Agrikola 8 w godzinach popołudniowych zaplanowano sesję zdjęciową dla elbląskich mediów.
     Organizatorzy prezentacji to Klub Sportowy Olimpia Elbląg, elbląscy kibice ze Stowarzyszenia „776 p.n.e.” i sponsorzy drużyny: Urząd Miejski w Elblągu, PKS Elbląg, Grupa Żywiec - Browar w Elblągu, Stolpłyt Elbląg, Exclusive Sport i drukarnia OPEGIEKA.
BAR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama