UWAGA!

MTTS Pomosty 2008

Elbląg, MTTS Pomosty 2008

22 czerwca o godz. 12 w sali sportowej CKiWM „Światowid” rozpocznie się Międzynarodowy Turniej Tańca portowego „Pomosty 2008”, na który organizatorzy gorąco zapraszają wszystkich elblążan.

Poprzez turniej organizatorzy chcą pokazać, że taniec towarzyski, w którym ważna jest m.in. determinacja, sumienność czy samodyscyplina, może służyć jako forma wychowania, która w przyszłości będzie miała przełożenie na inne dziedziny życia.
     Taniec to także rozrywka. Poza walką o najwyższe miejsce na podium ma to być także dobra zabawa, zarówno dla uczestników, jak i publiczności. Ponadto celem imprezy jest pokazanie, jak wiele walorów, nie tylko wychowawczych, ale i artystycznych ma właśnie taniec towarzyski, o czym można będzie się przekonać już 22 czerwca.
     Organizatorem głównym turnieju jest CKiWM „Światowid”, współorganizatorami Ministerstwo Kultury, Stowarzyszenie „Jantar”, PTT i FTS Okręg Warmińsko-Mazurski.
     Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego odbywa się w ramach projektu „Pomosty - europejskie spotkania młodzieży artystycznie uzdolnionej”. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu operacyjnego „Edukacja kulturalna i upowszechnianie kultury”.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama