UWAGA!

Na mecie będzie czekał kwiatek

 Elbląg, Tak wygląda medal, który biegacze będą otrzymywać na mecie
Tak wygląda medal, który biegacze będą otrzymywać na mecie (fot. Elaktywni)

Już ponad 150 osób zgłosiło swój udział w II Leśnym Półmaratonie, który odbędzie się 6 marca w Bażantarni. Organizatorzy przygotowali ciekawą trasę, wiele nagród i niespodziankę dla pań – z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Trasa II Leśnego Półmaratonu będzie przebiegać po urokliwych szlakach Bażantarni – czerwonym, zielonym, niebieskim i żółtym. Na zawodników czekają dwa dystanse – 21 096 m (dwie pętle) i 10 543 m (jedna pętla). Impreza odbywa się na zasadach koleżeńskich.
       - Zawody będą profesjonalnie przygotowane z tą jednak różnicą, że czas biegu każdy zawodnik mierzy sobie sam. Dlatego prosimy o wzięcie ze sobą zegarków ze stoperami. Jeśli ktoś takiego sprzętu nie ma, będzie mógł liczyć na pomoc organizatorów przy ustaleniu końcowego czasu. Właśnie na tym polegają koleżeńskie zasady biegu – mówi Tadeusz Sznaza ze Stowarzyszenia Elaktywni, organizatora II Leśnego Półmaratonu. - Zachęcamy do udziału wszystkich, którzy lubią biegać. Szczególnie panie, bo to półmaraton z okazji ich święta. Każda kobieta, która wystartuje w naszych zawodach, otrzyma na mecie kwiatek.
       Zawody odbędą się w niedzielę 6 marca, start o godz. 11. - W trakcie zawodów zostanie ogłoszony konkurs na nazwę Półmaratonu Leśnego. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą zawody i wezmą udział w konkursie mają szansę otrzymać jedną z licznych nagród – dodają Elaktywni.
       Wpisowe na zawody wynosi 20 zł. Opłaty i zapisy będą przyjmowane także w dniu imprezy, od godz. 10, w biurze zawodów, które będzie się mieściło na dużej polanie w Bażantarni. Tam też wszyscy biegacze otrzymają numery startowe. Leśny Półmaraton ma się zakończyć ok. godz. 13.30 na polanie, gdzie na startujących będzie czekała kawa, herbata i coś słodkiego.
       - Zapraszamy do fajnej zabawy. Zrób coś dla swojego zdrowia i weź udział w naszych koleżeńskich zawodach. Liczba nagród będzie tak duża, że prawie każdy może coś wygrać – zachęcają Elaktywni.
       Zapisać można się tutaj
      
Patronat medialny nad II Leśnym Półmaratonem sprawuje Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

      
      
oprac. RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...