UWAGA!

Na obóz do Iławy

 
Elbląg, Na obóz do Iławy
fot. nadesłana

Jezioro, słońce, zabawa i taniec. To wszystko czeka na młodych adeptów tańca, którzy 8 sierpnia wyjeżdżają na obóz do Iławy. Uczestnikami obozu będą dziewczęta i chłopcy z Elbląskiego Klubu Tańca "Jantar", którzy czynnie uprawiają sportowy taniec towarzyski.

- Obóz to doskonała okazja dla rozwoju ich zainteresowań, uzdolnień i poprawienie kondycji – mówią organizatorzy obozu. – Tancerze mają możliwość udziału w kompleksowym i profesjonalnym programie taneczno– wypoczynkowym. Intensywne treningi realizowane w atmosferze zabawy i lata bardzo dobrze wpływają na poprawę umiejętności tanecznych i atmosferę w klubie.
       Obóz to czas aktywności fizycznej. Codziennie odbywać się będą zajęcia z zakresu tańców standardowych i latynoamerykańskich oraz liczne rozgrywki sportowe. Co roku harmonogram jest bardzo napięty i bogaty w obozowe atrakcje. Zaplanowane są dyskoteki, przejażdżki konne, ogniska, zabawy, wycieczki oraz konkursy, podczas których dzieci będą miały szansę wykazać się talentami wokalnymi, plastycznymi i umiejętnościami orientacji w przestrzeni.
       - Nie zabraknie wyjść nad jezioro, gdzie zawsze uczestnicy chętnie korzystają ze sprzętu wodnego. A na koniec obozu każdego nowicjuszy czeka chrzest i pasowanie na tancerza – dodają organizatorzy.
       Efekty pracy tancerzy będzie można zobaczyć podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego Pomosty, który odbędzie się 13 września w Centrum Sportowo-Biznesowym w Elblągu. Organizatorem obozu jest Stowarzyszenie Jantar.
      
Zyta Wrzos, CT Promyk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama