UWAGA!

Na podium Mistrzostw Polski FTS (taniec)

 Elbląg, Na podium Mistrzostw Polski FTS (taniec)
fot. W. Wawro

Katarzyna Czyżyk i Michał Zacharewicz stanęli w miniony weekend na podium Mistrzostw Polski FTS w Tańcach Standardowych w Kołobrzegu.

W sobotę i niedzielę, 27 i 28 lutego w Kołobrzegu odbyły się Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach Standardowych. W imprezie wzięło udział około 400 tancerzy z całej Polski. Na parkiecie zaprezentowały się najlepsze pary taneczne w kraju w 8 kategoriach: Juniorzy, Młodzież, Młodzież Starsza, Dorośli, Senior I, Senior II, Senior III, Profesional Division (pary zawodowe).
       Pary oceniało międzynarodowe jury, składające się z 11 sędziów. W wyniku dwudniowej rywalizacji w każdej z kategorii zostali wyłonieni Mistrzowie Polski FTS oraz I i II Wicemistrzowie Polski Federacji Tańca Sportowego w tańcach standardowych. Mistrzostwa były jednocześnie eliminacjami do udziału par w Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata w 2016.
       - Kasia i Michał zajęli trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski FTS wśród par dorosłych, czwarte miejsce w kategorii Senior II zajęli Anna i Jarosław Kraińscy – opowiada Antoni Czyżyk, dyrektor CSE „Światowid”, trener i sędzia taneczny. – Bardzo cieszą nas tak doskonałe wyniki elbląskich tancerzy. To, że są wśród najlepszych par w Polsce potwierdza poziom szkolenia w EKT Jantar.
       Gratulujemy tanecznych sukcesów!
      
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama