UWAGA!

Nabór do sekcji tenisa stołowego

 
Elbląg, arch. Mlexer
arch. Mlexer

Andrzej Grubba jest uważany za najlepszego zawodnika w historii polskiego tenisa stołowego. W swojej karierze sportowej był 26-krotnym mistrzem Polski, medalistą mistrzostw świata i Europy, zdobywcą Pucharu Świata oraz 3-krotnym uczestnikiem igrzysk olimpijskich. Poszukując następców tego wspaniałego zawodnika Elbląski Klub Sportowy "Mlexer" prowadzi nabór dzieci urodzonych w 2013 roku i młodszych do sekcji tenisa stołowego.

Klub zaprasza rodziców i dzieci na trzy spotkania naborowe 15, 22 i 29 września 2021 r. w godz. 16-17.30 do Hali Sportowo-Widowiskowej w Elblągu przy al. Grunwaldzkiej 135 /sala do tenisa stołowego, wejście od strony osiedla. Treningi zakwalifikowanych dzieci będą prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów tenisa stołowego. Sala specjalistyczna do tenisa stołowego jest wyposażona w 8 stołów, automaty do gry, rakietki, piłeczki oraz inny sprzęt.

Dlaczego warto trenować tenis stołowy? Jest on jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportu na świecie, zapewnia dzieciom wszechstronny rozwój fizyczny i psychiczny, opanowanie gry daje dużo satysfakcji i zadowolenia.

Dodatkowych informacji udziela prowadzący zajęcia: Jan Kinal, tel. 573-146-782.

Mlexer
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama