UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Najlepsi w szachach elbląscy licealiści

Elbląg, Rys. Grzegorz Konopski
Rys. Grzegorz Konopski

W ramach elbląskiej „Licealiady” rozegrano indywidualne i drużynowe szachowe mistrzostwa Elbląga szkół ponadgimnazjalnych. Organizator rywalizacji, Elbląski Szkolny Związek Sportowy, podkreśla wysoki poziom umiejętności licealistów, którzy zdominowali listę najlepszych w klasyfikacjach indywidualnych i drużynowych.

Przy szachownicach zasiadło 39. dziewcząt i chłopców reprezentujących dziewięć drużyn z elbląskich szkół średnich. Indywidualne mistrzostwo Elbląga zdobyła Wioleta Rasmus z III LO wyprzedzając Agnieszkę Ciosińską i Martę Ciosińską – obie z II LO. Rywalizację chłopców wygrał Przemysław Ostręga przed Jackiem Murawskim i Piotrem Cieszkowskim – wszyscy z I LO.
       Drużynowe mistrzostwo Elbląga w szachach wywalczyła pierwsza reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego – 22 pkt w składzie Przemysław Ostręga 6.5 pkt, Jacek Murawski 6.5 pkt., Piotr Cieszkowski 6 pkt, Marta Burdynowicz 3 pkt. Pierwsze wicemistrzostwo dla  pierwszej drużyny III Liceum Ogólnokształcącego – 19 pkt, którą reprezentowali Marcin Kacpura 5 pkt, Wioletta Rasmus 5pkt, Piotr Purcki 5 pkt, Filip Marszelewski 4 pkt. Drugie wicemistrzostwo wywalczyła druga drużyna I Liceum Ogólnokształcącego – 16 pkt grając w składzie Szymon Śledź 5 pkt, Krzysztof Pastuszek 5 pkt, Piotr Skorupa 3 pkt, Klaudia Groenwald 3 pkt.
       Za zajęcie trzech pierwszych miejsc w klasyfikacji indywidualnej dziewcząt i chłopców zawodnicy otrzymali medale. Najlepszych w klasyfikacji drużynowej honorowano pucharami, a zawodników medalami.
       Elbląski Szkolny Związek Sportowy dziękuje kierownictwu Spółdzielczego Domu Kultury Zakrzewo za udostępnienie sali do rozgrywek. Finał Wojewódzki odbędzie się 24 marca (środa) w Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie ul. Żołnierska 15 o godz. 10.30.
       Zgłoszenia drużyn do rozgrywek (trzy pierwsze z Elbląskiej Licealiady), należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 28 lutego 2010 r. na adres Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy ul. Parkowa 1, 10-233 Olsztyn.
      

 


      
      

M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama