UWAGA!

Najmłodsi na kortach

 Elbląg, Najmłodsi na kortach
(fot. nadesłana)

W sobotę (5 marca) w Kazimierzowie odbył się kolejny turniej tenisowy. Tym razem w kategoriach do lat 8 i 9.

O godzinie 13 na kort wyszli zawodnicy z rocznika 2008 i młodsi. Bezkonkurencyjny tego dnia okazał się zawodnik z Elbląga Igor Piotrowski, który wygrał swoje wszystkie mecze. Drugie miejsce zajęła zawodniczka z Trójmiasta Zuzia Kalisz Fedoruk, która w meczu o II miejsce wygrała z Igorem Cylkowskim z B&M Tennis Club 15/17 10/8 3/7. Gratulujemy młodym zawodnikom waleczności.
       O godzinie 16 rozpoczął się turniej w kategorii pomarańczowej do lat 9. Dzieci w tej kategorii wekowej podobnie jak grupa czerwona zagrali systemem "każdy z każdym".
       W meczu o I miejsce walczyli Wiktor Bieliński reprezentujący B&M Tennis Club i Pavel Bushuev. Obaj chłopcy inne swoje pojedynki tego dnia wygrali bardzo pewnie. Mecz był wyrównany, a każdy wygrany punkt poprzedzony był długą wymianą, co dostarczyło wielu emocji zgromadzonym kibicom, rodzicom i trenerom. Wiktor przy prowadzeniu 3/1 rozluźnił się i oddał inicjatywę zawodnikowi z Rosji, który doprowadził do stanu 3/3 i ostatecznie wygrał cały mecz w tie-breaku 8/6. Trzecie miejsce zajął kolejny zawodnik B&M Tennis Club Olek Wronkowski.
       Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zapraszamy już na kolejny turniej z cyklu JetSystem Active Team JuniorCUP, który odbędzie się 12 marca w kategorii do lat 12.
      
Bartłomiej Kierwiak, B&M Tennis Club
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama