UWAGA!

Narodowy Dzień Sportu w CT Promyk

Narodowy Dzień Sportu w CT Promyk

W sobotę, 26 października organizowana jest 1. edycja Narodowego Dnia Sportu, do której przyłącza się również Centrum Tańca Promyk. W ramach akcji dorośli mogą wziąć udział w bezpłatnych zajęciach z zumby i celluSTOP, dzieci i młodzież w zajęciach z tańca towarzyskiego.

Narodowy Dzień Sportu to pierwsza edycja ogólnopolskiego projektu popularyzującego aktywność sportową wśród Polaków. Ideą organizowanej we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki akcji jest umożliwienie wszystkim chętnym dostępu do nieodpłatnych, specjalnie przygotowanych treningów w wielu dyscyplinach sportowych. Projekt skierowany jest zarówno do uprawiających już sport rekreacyjnie, jak i tych, którzy dopiero planują rozpoczęcie treningów.
      
       Impreza zaplanowana jest jako wydarzenie cykliczne, które docelowo obejmie swoim zasięgiem całą Polskę. Pierwsza edycja Narodowego Dnia Sportu odbędzie się w największych ośrodkach miejskich oraz w mniejszych miejscowościach, które zdecydowały się przystąpić do programu. W każdym z miast do projektu przystąpiły ośrodki sportu, kluby fitness, siłownie, szkoły tańca, jogi, sztuk walki, baseny i kluby sportowe, którzy jako partnerzy akcji zorganizują 26 października Dzień Otwarty i nieodpłatnie udostępnią swoje podwoje mieszkańcom.
      
       Centrum Tańca „Promyk” również dołącza się do akcji i proponuje zajęcia dla dorosłych i dzieci. Dorośli mogą w tym dniu bezpłatnie wziąć udział w zajęciach zumby i celluSTOP, dzieci i młodzież spróbować swych sił w tańcu towarzyskim. Zajęcia odbędą się CT Promyk, przy ul. Browarnej 80, w poniższych godzinach:
       godz. 17 – Zumba dla dorosłych
       godz. 17 – Taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży
       godz. 18 – CelluSTOP
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)