UWAGA!

Nauka pływania w atrakcyjnych cenach

2014-01-10
07:00
 

Kursy nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i dorosłych Elbląskie WOPR prowadzi przez cały rok (z wyłączeniem wakacji). Zajęcia odbywają się jeden lub dwa razy w tygodniu w zależności od kursu, a lekcja trwa 30 lub 60 minut. Dla pierwszych dziesięciu osób zgłaszających swój udział w dowolnym kursie nauki pływania zajęcia 10 proc. taniej.

Grupy prowadzone na basenie płytkim (o głębokości 40/90 cm) składają się maksymalnie z 12 dzieci, którymi opiekuje się instruktor przebywający wraz z dziećmi w wodzie.
      
       Celem kursu jest prawidłowe nauczenie pływania trzema stylami pływackimi: styl grzbietowy (grzbiet), styl dowolny (kraul) i styl klasyczny (żabka). Kurs kończy się egzaminem na kartę pływacką.
       Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu kursu nauki pływania należy skonsultować się z lekarzem w celu stwierdzenia braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach nauki pływania, zapoznać się z regulaminem nauki i doskonalenia pływania przez Elbląskie WOPR oraz regulaminem pływalni i złożyć na tej podstawie pisemne oświadczenie w biurze.
      
       Kurs nauki pływania dla dzieci w wieku 5-6 lat
       Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu ( w środę i piątek o godz. 17:40) i trwają 30 minut. Kurs składa się z 16 zajęć. Odpłatność za cały kurs 240 zł. Planowany termin rozpoczęcia kursu 22 stycznia.
      
       Kurs nauki pływania dla dzieci w wieku 7-8 lat
       Zajęcia odbywają się raz w tygodniu (niedziela godz. 16:15) i trwają 60 minut. Kurs składa się z 8 zajęć. Odpłatność za cały kurs 240 zł. Planowany termin rozpoczęcia kursu 19 styczeń.
      
      
Kurs doskonalenia pływania dla dzieci (na dużym basenie)
       Zajęcia odbywają się raz w tygodniu (niedziela godz. 16:15) i trwają 60 minut.Kurs składa się z 8 zajęć. Odpłatność za cały kurs 240 zł. Planowany termin rozpoczęcia kursu 19 styczeń.
      
      
Kurs nauki pływania dla dorosłych (na dużym basenie)
       Zajęcia odbywają się raz w tygodniu (sobota lub niedziela godz. 16:15 ) i trwają 60 minut. Kurs składa się z 10 zajęć. Odpłatność za cały kurs 300 zł. Planowany termin rozpoczęcia kursu 18 lub 19 styczeń.
      
       Promocja! Dla pierwszych 10 osób zgłaszających swój udział w dowolnym kursie nauki pływania zajęcia 10 proc. taniej. Dla rodzeństwa również zniżki 10 proc. taniej.
      
       Weryfikacja na kurs ratownika I i II stopień 9 lutego o godz. 16:15 koszt 600 zł + 15 zł egzamin sprawnościowy.
      

 


       Szczegółowe informacje na www.elblaskiewopr.pl.
      
       Zgłoszenia:
       Biuro Elbląskiego WOPR czynne od poniedziałku do piątku 9–15.
       Zgłoszenie e-mail:
elwopr@tlen.pl – prosimy czekać na informację zwrotną z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia.
      

---------- Reklama ----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej