UWAGA!

Nie tylko biegi w Bażantarni (biegi przełajowe)

W nadchodzącą niedzielę (22 lutego) w Bażantarni odbędzie się druga sportowa impreza w tegorocznej edycji Grand Prix Elbląga w biegach przełajowych. Organizatorzy już tradycyjnie zapraszają do uczestnictwa w bieganiu po zdrowie całe elbląskie rodziny.

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, MKS Truso a także Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, przy wsparciu Urzędu Miejskiego organizują dla elblążan sportową rekreację w formie biegów przełajowych po Bażantarni. Po raz pierwszy, w drugiej w tym roku imprezie, na starcie staną elblążanie uprawiający Nordic Walking - chodzenie z kijkami. Grupa zorganizowana przez MOSiR wystartuje o godz. 11, następnie na dystansie 500 m rywalizować będą dzieci do lat 10. O godz. 11.20 wystartują biegacze na 5000 m, a po nich rozpocznie się bieg na dystansie 2000 m. Zapraszamy elblążan do uczestnictwa w imieniu organizatorów, informując, że udział w imprezie jest bezpłatny.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Jedna z lepszych jeśli nawet nie jedyna otwarta impreza sportowa w Elblągu w której można wziąć udział praktycznie z marszu. Bezpłatnie. Jak na ponad 120tys miasto z tak malowniczym parkiem leśnym szkoda, że nie ma bogatszego kalendarza takich imprez dla każdego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  spacerowicz(2009-02-20)
 • Faktycznie bez przesady można powiedzieć, że to ekstra propozycja dosłownie dla każdego. Można iść, truchtać, biegać i nikogo nic nie dziwi i nie śmieszy. Fantastyczna oprawa i panująca atmosfera wśród uczestników sprawiają, że tam nikt nie wstydzi się tego jak się rusza i jak wygląda. Tu jest miejsce i dla wyczynowców i zupełnych amatorów. 22.02.2009 prognozy mówią o ładnej pogodzie w Elblągu. O 11.00 na polanie w Bażantarni na 100% pogoda będzie przepiękna. MOS i TRUSO Elbląg zapraszają.
 • Na marginesie należy dodać, że jedynym organizatorem GP w Biegach Przełajowych w Elblągu od 7 lat jest, przy wsparciu finansowym UM w Elblągu - MKS TRUSO. Ale to miło, że z imprezą inne instytucje też się chcą utożsamiać - zapraszamy więc i oczekujemy pomocy podczas organizacji.
Reklama