UWAGA!

Niedźwiadki z Wikingami w Poznaniu (hokej)

 Elbląg, Niedźwiadki z Wikingami w Poznaniu (hokej)
fot. nadesłana

Podczas Poznańskiego turnieju mini-hokeja drużyna Niedźwiadków wzmocniona zawodnikami Wikingów Elbląg, skrzyżowała kije z drużynami: Koziołków Poznań, Stoczniowca Gdańsk i Sokołów Toruń.

Pierwszy mecz z Koziołkami bardzo wyrównany od samego początku, strzały na przemian z jednej i drugiej strony. Lecz późniejsze przyśnięcie Niedźwiadków spowodowało szybką utratę kilku bramek,co z kolei doprowadziło do przegranej 4:2, natomiast w karnych 6:1. Bramki dla Niedźwiadków strzelili: Oliwier Kurnicki 2 i Łukasz Stasiak (w karnym).
       Drugi mecz ze Stoczniowcem Gdańsk był dla nas lekcją gry w hokeja, przewaga przeciwnika była widoczna i obfitowała w akcje i strzały na naszą bramkę. Trzeba podkreślić, że nasz bramkarz Nikodem Stachowiak (rocznik 2006) uchronił nas od dużo większej porażki. Byliśmy w stanie wyprowadzić zaledwie kilka akcji, po których jedna zakończyła się bramką Oliwiera Kurnickiego. Ostateczny wynik meczu to 14:1, natomiast w karnych 6:3. Bramki w karnych strzelili: Karol Piwowarski, Oliwier Kurnicki i Julka Grzelak.
       Mecz trzeci to potyczka Niedźwiadków z Sokołami, przebieg meczu podobny do poprzedniego, nieliczne akcje na bramkę Torunian przyniósł nam jedną bramkę autorstwa Łukasza Stasiaka. Słaba gra w obronie, nie utrzymywanie pozycji i brak podań między zawodnikami doprowadził do porażki 13:1, w rzutach karnych 9:4. Ponownie trzeba pochwalić naszego bramkarza za uratowanie od wyższej porażki. Dla Niedźwiadków w rzutach karnych strzelili: Szymon Chochel, Oliwier Kurnicki, Alex Wanagos
       Przed nami jeszcze dużo pracy aby pokazać tym drużyną jak naprawdę gra się w hokeja!
       Drużyna Niedźwiadków wystąpiła w następującym składzie:Nikodem Stachowiak (bramkarz), Olga Jaskulska, Ula Łopacka, Julka Grzelak, Szymon Chochel, Oliwier Kurnicki (Wikingowie Elbląg), Łukasz Stasiak, Karol Piwowarski, Hubert Bruggemann, Mateusz Grabowski, Maciek Bajkiewicz, Alex Wanagos i Miłosz Pakulski.
      
Wikingowie Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama