Nieudana próba zdobycia Zambrowa

Elbląg, Concordia ptrzegrała w Zambrowie
Concordia ptrzegrała w Zambrowie (fot. Anna Dembińska, arch. portEl.pl)

Drugi kwadrans meczu w Zambrowie ustawił przebieg spotkania Concordii z miejscową Olimpią. Wówczas gospodarze strzelili trzy bramki i mieli mecz pod kontrolą.

Pomarańczowo – czarni jechali do Zambrowa z chęcią zdobycia pierwszych punktów „na wyjeździe”. Niestety Olimpijczycy z Zambrowa okazali się bardzo niegościnni. Już w pierwszej połowie zaaplikowali podopiecznym Łukasza Nadolnego trzy bramki i utrzymywali kontrole wyniku.
       Co prawda, w drugich 45 minutach Rafał Lisiecki zdobył honorowego gola dla Concordii, ale Olimpia na odpowiedź potrzebowała zaledwie kilku minut.
       W najbliższą sobotę podopieczni Łukasza Nadolnego na własnym stadionie podejmą Pogoń Grodzisk Mazowiecki, która po trzech kolejkach zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym.

Olimpia Zambrów – Concordia Elbląg 4:1 (3:0)

Bramki: 1:0 – Bortniczuk (18. min), 2:0 – Głowicki (22. min.), 3:0 – Głowicki (31. min.), 3:1 – Lisiecki (51. min.), 4:1 – Zalewski (58. min.)